Rozrywka.Goniec.pl

fot. Instagram @agata_rubik

Agata Rubik wstydzi się za Polaków? Opisała incydent, do jakiego doszło na pokładzie niemieckich linii lotniczych

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Agata Rubik z całą rodziną korzystała z uroków urlopu na Hawajach. Niestety, podczas powrotu na łono ojczyzny, była świadkiem incydentu, do jakiego doszło na pokładzie niemieckich linii lotniczych. Na łamach Instagrama postanowiła poskarżyć się na rodaków.

Agata Paskudzka i Piotr Rubik na rajskim wyjeździe

Agata Rubik poznała swojego przyszłego męża na bankiecie po gali finałowej konkursu Miss Polonia 2005. Piotr Rubik był wówczas u szczytu swojej kariery, dlatego został członkiem jury. Rudowłosa wówczas Agata Paskudzka zdobyła tytuł drugiej wicemiss, jednak nie miała możliwości reprezentowania Polski na żadnym międzynarodowym konkursie piękności.

Po zawarciu małżeństwa z autorem „Niech mówią, że to nie jest miłość”, młodej kobiecie udało się jednak poznać uroki podróży po świecie. Razem z nim i dziećmi często udają się na wojaże po zakątkach Europy, Australii i Stanów Zjednoczonych. Z o 18 lat starszym mężem doczekali się potomstwa. Mają dwie córki: Helenę i Alicję.

Wakacje na malowniczych Hawajach mogą być ich ostatnimi na długi czas, ponieważ eksperci ostrzegają przed nawrotem pandemii i obostrzeń. Powrót z rodzinnych wakacji, Agata Rubik postanowiła zrelacjonować w swoim InstaStory. Podczas – jak wnioskujemy - koszmarnego powrotu do Polski, Rubik była zniesmaczona zachowaniem Polaków, którzy również podróżowali na pokładzie samolotu Lufthansy.

Awantura na pokładzie samolotu

Przedmiotem karczemnej awantury, jakie Ci się dopuścili, okazały się zabiegi linii lotniczych, które zapobiegawczo zalecają korzystanie z maseczek ochronnych. Państwo Rubik zdecydowali się zastosować do regulaminu, lecz nie wszyscy rodacy postanowili być tacy przykładni.

Zanim rozpoczął się rejs, niektórzy obywatele naszego kraju odmówili założenia maseczek, czym opóźniali wylot i – jak mówi – działali na szkodę innych.

- Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna, albo jedna z nielicznych, nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot – skarżyła się żona Piotra Rubika.

Ostra, a czasami wręcz wulgarna wymiana zdać eskalowała do niebotycznych rozmiarów, ponieważ przeciwnicy Covid-19 uparcie nie zamierzali zastosować się do przyjętych przez ogół wytycznych. Oprócz słownych przepychanek doszło również do - jak opowiada – gróźb wobec pracowników niemieckiej linii.

- Padają wyzwiska i groźby. Wyżywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny – mówiła „poszkodowana” podróżniczka.

Agata Rubik usprawiedliwiła tylko siebie

II wicemiss Polonia 2005 w swojej relacji na Instagramie dołączyła artykuł, który napisano na temat zaistniałego incydentu. Postanowiła przekonać odbiorców do tego, że i ona nie zawsze dostosowuje się do zaleceń załogi. Uważa, że obowiązek zakładania maseczek ochronnych jest absurdalny, ponieważ obowiązuje on jedynie na pokładzie samolotu, natomiast na lotnisku czy w autobusie już nie. Jak poinformowała, na pokładzie samolotu na Hawaje (linii United) nie zastosowała tych środków ostrożności.

Skąd więc tak zaciekle opowiedziała o wstydzie, jaki poczuła wskutek zachowania jej rodaków? Z wypowiedzianych przez Agatę słów można wywnioskować, że powodem zacietrzewienia było opóźnienie startu samolotu. Paskudzka-Rubik uważa, że jeśli komuś nie odpowiada regulamin przewoźnika, może wybrać innego lub wykonać test PCR, którego test będzie negatywny. Wówczas maseczki nosić nie trzeba. Jakie to proste w oczach dobrze sytuowanej żony popularnego muzyka, która może pozwalać sobie na regularne wakacje w egzotycznych krajach.

Zdaje się, że Agata Rubik ma żal do Polaków o to, że zamiast kulturalnie odmówić, Ci zachowywali się w agresywny sposób wobec pracowników niemieckiej Lufthansy. Rubik uważa, że nie najlepiej to świadczy o mieszkańcach kraju nad Wisłą. To, że żali się na to publicznie – jak sądzicie – również?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

  • Piotr Rubik opublikował zdjęcie z dzieciństwa

  • Krystyna Sokołowska - kim jest nowa Miss Polonia?

Źródło: Rozrywka.radioet.pl, Pudelek.pl, Polskiemiss.blogspot.com

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nietypowe zachowanie Krzysztofa Krawczyka Juniora za kulisami festiwalu w Opolu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda ze sceny w Opolu odniosła się do skandalu z reżyserem? Padły znaczące słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pectus tuż przed Opolem miał spore problemy. Tomasz Szczepanik ze sceny mówił o wypadku
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Górniak zaśpiewa hity Ireny Santor w Opolu. Artystka komentuje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka dołączy do Trubadurów? Padła jasna deklaracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kontrowersyjne stylizacje Roksany Węgiel w Opolu. 18-latka odsłoniła za dużo?
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Nie żyje Paul Geoffrey. Znany aktor przegrał walkę z ciężką chorobą
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Wszyscy patrzyli tylko na Edytę Golec. Zaskakujące, co założyła na koncert w Opolu
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wakacji. Wystarczyły 3 słowa, by wywołać burzę
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Agata Jaroszewska

Nie żyje gwiazdor "Breaking Bad". Mike Batayeh zmarł nagle
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Viki Gabor obraziła zagraniczną gwiazdę. "Jest brzydka"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Bracia Golec pożałują występu w Opolu? Fani byli dla nich bezlitośni
Czytaj więcej >