Rozrywka.Goniec.pl

facebook.com/KageFit

Zrobiła córce zdjęcie. Gdy mu się przyjrzała, zamarła ze strachu

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Jakub Franek

Matka postanowiła zrobić swojej córce kilka zdjęć z okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Kiedy jednak postanowiła sprawdzić to, czy pierwsze dwa się udały — przeraziła się. Kobieta natychmiast kazała córce uciekać.

Przerażające odkrycie

Do zdarzenia doszło w USA w stanie Alabama. Shane-Joy Mills postanowiła zrobić kilka zdjęć swojej córce, Brooke Mills, z okazji rozpoczęcia nauki w siódmej klasie. Kobieta poprosiła swoje dziecko o zapozowanie przy drzewie. Wykonała jej dwa zdjęcia, po czym postanowiła sprawdzić, jak one wyszły. Kiedy spojrzała w obiektyw, z trudem powstrzymała się od paniki.

zdjeciewaz2
źródło: facebook.com/KageFit

- Boże, to było straszne! Zrobiłam dwa zdjęcia i powiedziałam ”uśmiechnij się, kochanie!” Potem zobaczyłam węża. Powiedziałam ”Brooke, chodź tutaj”, a ona spojrzała na mnie, jakbym jeszcze nie skończyła robić zdjęć! Więc powiedziałam: ”Brooke, odejdź teraz od drzewa”. Powiedziałam to spokojnie, ale jestem pewna, że wyraz mojej twarzy mówił wszystko - mówi kobieta w wywiadzie dla WRLB.

Internet identyfikuje węża

Zdjęcie zdobyło popularność zarówno w amerykańskich mediach, jak i internecie. Komentujący z niemalże całego świata próbowali dojść do tego, czy wąż faktycznie stanowił zagrożenie. Ojciec dziewczynki na swoim profilu na Facebooku specjalnie zamieścił zbliżenie na gada.

zdjeciewaz3
źródło: www.facebook.com/KageFit

Internauci nie są zgodni co do konkretnego gatunku, jednak większość twierdzi, że nie jest on jadowity. Najprawdopodobniej jest to mały, żywiący się szkodnikami wąż, który nie jest zagrożeniem dla ludzi. Co więcej, na obrazku można zauważyć, że niedługo przed sesją zdjęciową zjadł solidny posiłek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Anna Mucha wspomina Emiliana Kamińskiego. Dostała od niego wyjątkowy prezent

  • Barbara Bursztynowicz. Od pięknej królewny Jadwigi do dobrotliwej i nudnej Elżuni z "Klanu"

  • Jan A.P. Kaczmarek, zdobywca Oscara, jest nieuleczalnie chory. Jego córka błaga o pomoc

Źródło: webiniusy.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Lidl zaszalał z okazjami. Jeden produkt można dostać za darmo
Czytaj więcej >

Lifestyle

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko
Czytaj więcej >

Lifestyle

Która kobieta jest najstarsza? Błyskawiczny test odkrywa tajemnice osobowości
Czytaj więcej >

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >
Jakub Franek

Jestem studentem III roku prawa UMK. Szczególnie interesuję się technikami kryminalistycznymi i historią ich rozwoju. Jednocześnie mam słabość do starych filmów sensacyjnych i gier fabularnych. W chwilach wolnych zajmuję się sadem słuchając audiobooków.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]