Rozrywka.Goniec.pl

TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk ma już dość wybryków syna. Gwiazdor podjął ostateczną decyzję

3 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Zenek Martyniuk znów był jedną z głównych gwiazd sylwestrowego widowiska, zorganizowanego przez Telewizję Polską. W tym roku gwiazdor wrócił jednak do domu z Zakopanego w kiepskim humorze. Wszystko przez kłopoty rodzinne i pokrzyżowane plany wyjazdowe.

TVP dołożyło wszelkich starań, by miniony "Sylwester Marzeń 2021" był prawdziwą gratką dla fanów disco polo. Na scenie w Zakopanem, oprócz Zenka Martyniuka, zaprezentowali się również m.in. Sławomir, Marcin Miller, zespół MIG oraz grupa Piękni i Młodzi, której wokalistką jest Magda Narożna.

Zenek Martyniuk wierzył w przemianę swojego syna

W Zakopanem Zenkowi Martyniukowi towarzyszyła żona, Danuta. Gwiazdor obiecał ukochanej kulig, jednak pogoda pokrzyżowała ich plany. Niespodziewana odwilż, a także rodzinne kłopoty sprawiły, że gwiazdor opuszczał zimową stolicę Polski w raczej kiepskim humorze.

Jakiś czas temu media donosiły, że Zenek Martyniuk coraz częściej kłóci się z żoną o swojego syna, Daniela . Choć jeszcze niedawno gwiazdor deklarował ogromną dumę z przemiany 32-latka, to potomek ponownie zawiódł jego zaufanie.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni rzekomo "odmieniony" Daniel Martyniuk zdążył m.in. zwyzywać sędzinę białostockiego sądu , która postanowiła podtrzymać jego sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów, a także wtargnąć do sklepu spożywczego, w którym chciał kupić kokainę i groził ekspedientce śmiercią.

- Zenek się wstydzi, bo tyle mówił o poprawie Daniela , a teraz widać, ile warta była ta poprawa - miała wyznać osoba zaprzyjaźniona z rodziną gwiazdora disco polo w rozmowie z "Twoim Imperium".

Zenek Martyniuk ma już dość

Z okazji rozpoczęcia nowego roku Zenek Martyniuk miał podjąć stanowczą decyzję i postanowić o odcięciu się od problemów swojego syna. Gwiazdor jest zmęczony ciągłymi wybrykami 32-latka, który pomimo swoich deklaracji wcale nie zamierza się ustatkować i uspokoić.

- Wreszcie machnął na to ręką i nawet nie będzie próbował tłumaczyć synowi, że marnuje sobie życie. Uznał, że zamiast ciągle go ratować, powinien skupić się na własnych sprawach - wskazał informator tygodnika.

Daniel Martyniuk ma na swoim koncie liczne konflikty z prawem. 32-latek wielokrotnie stawał przed sądem, m.in. za nieważenie policjantów na służbie oraz lekceważenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected]

źródło: Twoje Imperium

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]