Rozrywka.Goniec.pl

Tricolors, RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

TYLKO U NAS: Marcelina Zawadzka o zwycięstwie Karoliny Bielawskiej w Miss World: "Jest super dziewczyną"

17 Marca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Miss Polonia 2011 złożyła gratulacje wybranej dziś w nocy na Miss World 2021 Karolinie Bielawskiej. W rozmowie z Goniec.pl podkreśliła, że nowo wybrana najpiękniejsza kobieta na świecie jest "super dziewczyną".

Cała Polska jest przepojona dumą z sukcesu Karoliny Bielawskiej. Jej koleżanka z branży, Marcelina Zawadzka, również nie szczędziła jej komplementów.

Karolina Bielawska, najpiękniejsza na świecie

To była wyjątkowa noc w historii polskiego modelingu. Na głowę pochodzącej z Łodzi 22-letniej Karoliny Bielawskiej nałożona została korona najpiękniejszej kobiety świata. Nowa Miss World była niezwykle podekscytowana.

Do tej pory, tytuł ten przypadł Polsce tylko raz. W 1989 r. sięgnęła po niego Aneta Kręglicka. Wyróżnienie przyniosło jej ogromną sławę i uznanie, które zaowocowało kontraktami reklamowymi i obecnością w mediach po dziś dzień.

O niezwykły sukces Karoliny Bielawskiej zapytaliśmy inną popularną Miss Polonia, która zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki w 2011 r., Marceliną Zawadzką. Warto podkreślić, że obecnej prezenterce Polsatu udało się również zakwalifikować do Top 16 konkursu Miss Universe 2012.

W rozmowie z Goniec.pl, Marcelina Zawadzka przyznała, że zwycięstwo w konkursie Miss World jest wspaniałą promocją dla polskich kobiet.

Marcelina Zawadzka o Miss World 2021

- Oczywiście wielkie gratulacje! Jest piękna, co wszyscy już wiemy, ale poza tym jest super dziewczyną, zapracowała na ten tytuł. To świetnie, że będzie promowała wszystkie Polki swoją naturalnością i charakterem - przyznała Miss Polonia 2011.

Swoje zwycięstwo skomentowała na Instagramie również sama zwyciężczyni, która orzekła, że wciąż nie może uwierzyć w to, że została drugą polską Miss World w historii.

- Wierzę, że wszyscy jesteśmy tu w jakimś celu i jestem bardzo podekscytowana, że udało mi się spełnić mój. Dziękuję Ci Boże i przesyłam Ci całą moją chwałę. Zawsze walczcie o swoje marzenia, spełniają się! - napisała.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Jakie wykształcenie ma Katarzyna Cichopek? Można być zaskoczonym

  • Marcin Hakiel przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcia tuż po rozstaniu z Kasią Cichopek

  • Zełenski odwiedził Polskę, zanim został prezydentem Ukrainy. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]