Rozrywka.Goniec.pl

fot. Polsat

"Taniec z gwiazdami". Ilona Krawczyńska rozgniewała całą branżę. Wszyscy mają jej dosyć

3 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Taniec z gwiazdami" dla Ilony Krawczyńskiej zakończył się triumfem, jednak szybko może przerodzić się w "taniec z gwizdami". Po zaskakującej absencji wobec mediów tuż po finale spada na nią fala krytyki nie tylko ze strony celebrytów, ale także fotoreporterów. Ignorancja może ją dużo kosztować.

"Taniec z gwiazdami". Ilona Krawczyńska krytykowana przez inne gwiazdy

"Kryształową kulę zdobywa Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński" – ogłosili gospodarze tanecznego show, a gwiazda "Farmy" tuż po tych słowach uciekła ze studia, nie pozując do zdjęć i nie udzielając prawie żadnych wywiadów. Za to zachowanie spadło na nią gradobicie niepochlebnych uwag ze strony tych, którzy z mediami znają się "za pan brat".

Wśród nich był laureat drugiego miejsca. Jacek Jelonek był do dyspozycji dziennikarzy i nie odmówił wywiadu żadnej z redakcji. Poczynania konkurentki były dla niego niezrozumiałe.

- Szkoda. Wydaje mi się, że mogłaby powiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Jest to dla nas zaskoczeniem - powiedział.

To samo zdanie miała Iwona Pavlović . "Czarna Mamba" jest weteranką programu i pewnie dlatego nie bała się skarcić podopiecznej.

- Powiem ci, Ilonko, tak na przyszłość, taka moja rada: media to twoje życie, więc uważaj. Moim zdaniem po to się czasami jest w pewnych programach, żeby również z Państwem rozmawiać, ustalać coś, omawiać i jeżeli tak się zdarzyło, to jest mi bardzo przykro, ponieważ uważam, że zwycięzca powinien wyjść stąd ostatni, a wychodzę ja – rzekła ze znaną sobie subtelnością.

"Taniec z gwiazdami". Ilonie Krawczyńskiej "odbiła sodówka"? Zakulisowe reakcje uczestników

Jeden z portali "zasięgnął języka" u swojego informatora z otoczenia produkcji Polsatu. Zdradził, że dziwne ruchy zwyciężczyni było szeroko komentowane również w kręgach innych osób, które brały udział w show.

- Gdy już wszyscy wyszli ze studia i zaczęli się przebierać ze strojów tanecznych na luźniejsze, by w nich podbić parkiet oficjalnego afterparty po finale, na korytarzu słychać było niepochlebne głosy uczestników „Tańca z gwiazdami” w kierunku Krawczyńskiej. Zarówno tancerze, jak i gwiazdy, komentowali, że Ilonie już całkiem „odbiła sodówka” i uważa się za nie wiadomo jaką, lepszą od innych, gwiazdę – opowiada źródło Wirtualnej Polski.

Okazuje się, że influencerka również na po finałowej imprezie nie była duszą towarzystwa, a przez długi czas nawet jego cichszą częścią. Postanowiła bowiem bawić się z kimś innym.

- Ilona nie bawiła się z innymi w miejscu oficjalnego afterparty, tylko siedziała w korytarzu przed wejściem do przestrzeni imprezy ze swoją ekipą. I około 1 w nocy uciekła ze studia i pojechała do klubu, podczas gdy wszyscy dopiero zaczynali się rozkręcać – wyjaśniał.

"Taniec z gwiazdami". Ilona Krawczyńska gorzko pożałuje swojego zachowania? Nie ma wątpliwości

Nietakt ze strony zwyciężczyni programu nie uszedł uwadze — według informatora — wszystkich będących na planie "Tańca z gwiazdami" . Jednogłośnie uznali oni, że "gwiazda" sobie z nich zadrwiła i wykazała się kompletnym brakiem zrozumienia.

- Pracownicy mediów – dziennikarze, ale i fotografowie – nie tolerują, kiedy ktoś nie szanuje ich pracy. Reporterzy serwisów show-biznesowych nie przyszli na finał, żeby tylko go obejrzeć na żywo i pójść do domu, ale zobowiązali się swoim przełożonym dostarczyć rozmowy z bohaterami show, w tym oczywiście ze zwycięzcą, po finale. To było trochę jak policzek, bo każda ze stron pisała o Ilonie podczas trwania show – czytamy na portalu Wirtualna Polska.

Według nich takie zachowanie powinno być cicho napiętnowane przez branżę, a srogie konsekwencje mogą spotkać Krawczyńską już przy najbliższej okazji. Fotografowie będą np. wybierać jej niekorzystne zdjęcia lub – jak to było w przypadku Kayah – nie uwieczniać jej w ogóle, co na pewno nie pomoże jej w rozwijaniu medialnej kariery.

- Fotografowie również są cięci na Ilonę. Zawsze nieładnie ich traktowała po wyjściu ze studia, w niemiłym tonie padały teksty typu „Po co te zdjęcia?”. Osoby z o wiele, wiele bogatszym dorobkiem zawodowym, czyli np. Andrzej Grabowski czy Krzysztof Ibisz, zawsze miło uśmiechali się do paparazzi. Ilonie tej klasy brakowało, dlatego niech się nie zdziwi, jak specjalnie fotografowie teraz będą wybierać jej mniej korzystne zdjęcia – przypuszcza źródło WP.

Jak sądzicie, Ilona Krawczyńska przesadziła i poczuła się prawdziwą divą show-biznesu, która może stawiać warunki? Trzeba przyznać, że swoje 5 minut wykorzystuje rzeczywiście dość niekonwencjonalnie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty sesji przedślubnej. Internauci ich ocenili
Czytaj więcej >

Telewizja

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Czytaj więcej >

Telewizja

"Klan" zniknie z anteny TVP? "Trzeba się cieszyć z tego co jest"
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz brutalnie szczerze o rozpadzie swojego małżeństwa. To dlatego stracił żonę
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard „Szczena” Dąbrowski opuścił ukochaną i syna. Wydało się, gdzie jest i co teraz robi
Czytaj więcej >

Telewizja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podbija Warszawę. Zaskakujące zdjęcie z hotelu
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Telewizja

Telewizja

Kacper Kulpicki

Edward Miszczak zwolnił kolejną gwiazdę Polsatu. Znana aktorka znika z anteny
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

"Chłopaki do wzięcia". Marysia oczarowana romantycznym gestem Henia. Padły ważne słowa
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Sami swoi. Początek". Gwiazdorska obsada ujawniła, co dzieje się na planie filmu
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Miliony Polaków włączą dziś TVN i Polsat. Od 20:00 same hity
Czytaj więcej >
Telewizja

Paulina Antoniak

Niebezpieczne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zrobił to na oczach widzów
Czytaj więcej >
Telewizja

Kacper Kulpicki

"Klan" traci widzów. Izabela Trojanowska już zna przyszłość telenoweli
Czytaj więcej >