Rozrywka.Goniec.pl

Paulina Smaszcz Maciej Kurzajewski fot. TRICOLORS/Piotr Molecki/East News

Siostra Macieja Kurzajewskiego nie wytrzymała, ostro uderzyła w Paulinę Smaszcz. "Festiwal mitomanii"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Paulina Smaszcz rozpętała w mediach burzę, jakiej Internet nie widział od wielu miesięcy. Teraz głos w sprawie zabrała siostra Macieja Kurzajewskiego. Kobieta stanęła murem za swoim bratem.

Siostra broni Macieja Kurzajewskiego

Medialna burza wywołana przez Paulinę Smaszcz trwa w najlepsze i wcale nie zanosi się na jej zakończenie. Publiczny konflikt dziennikarki z byłym mężem eskalował do potężnych rozmiarów i był dla niej doskonałą okazją do rozpoczęcia sporów z wieloma innymi osobami.

Do tej pory Paulina Smaszcz publicznie pokłóciła się między innymi z Iwoną Pavlović, Izabelą Janachowską czy byłą pracownicą Anny Lewandowskiej. Teraz do konfliktu włączyła się rodzina Macieja Kurzajewskiego, która stanęła w jego obronie.

Pod jednym z postów na Instagramie pojawił się komentarz jednej z fanek Macieja Kurzajewskiego. Internautka poprosiła dziennikarza, aby przerwał w końcu tę "telenowelę" z jego udziałem.

- Panie Macieju, ja chciałam, żeby pan milczał, a teraz błagam - do sądu i zakaz wypowiadania się o panu. Błagam, niech pan zakończy tę telenowelę, w której jest pan bohaterem bez swojej zgody. Jest pan zbyt dobrym dziennikarzem, aby mieszano pana z błotem i traktowano jak g... - zaapelowała obserwatorka Macieja Kurzajewskiego.

Na komentarz postanowiła odpowiedzieć siostra dziennikarza, która na co dzień nie udziela się w mediach. W tej sytuacji postanowiła jednak zrobić wyjątek i wstawić się za poszkodowanym bratem.

- Bardzo dziękuję za ten komentarz. Jesteśmy członkami rodziny Maćka, niezaangażowanymi medialnie. Ja znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. Wierzę jednak, że właśnie będąc jednością rodzinną przez to przejdziemy - napisała.

Siostra Macieja zaznaczyła również, że ich rodzina w odróżnieniu od opinii publicznej "zna prawdę o Paulinie". Bliscy dziennikarza nie zamierzają jednak uczestniczyć w publicznym praniu brudów.

- W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie. I z szacunku do matki naszych bratanków i wnuków nie będziemy uczestniczyć w tej walce. Ale z serca dziękujemy za każdy wyraz wsparcia wobec Maćka i nas - podsumowała.

Myślicie, że słowa siostry Macieja Kurzajewskiego zamkną usta jego byłej żonie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne sceny na planie "Tańca z gwiazdami" w Szwecji. Na scenę wbiegła ochrona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała ukochaną babcię. Świętowała jej 100. urodziny
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]