Rozrywka.Goniec.pl

screen "Wiadomości" TVP wydanie z dn. 24.08.2022 r.

Sara James trafiła do amerykańskiego "Mam Talent" dzięki Telewizji Polskiej? Oburzający materiał w "Wiadomościach" TVP

24 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Sara James bryluje w amerykańskim "Mam Talent", ale "Wiadomości" TVP dobrze wiedzą, komu to zawdzięcza. W środowym wydaniu podkreślono, że to dzięki Telewizji Polskiej wokalistka zabłysnęła talentem. Dziennikarze nie zapomnieli o wklejeniu jej zdjęcia z Jackiem Kurskim. Sara James faktycznie musi wysłać podziękowania za odkrycie na ul. Woronicza?

Sara James była wisienką na torcie środowych "Wiadomości" TVP. Edyta Lewandowska po grożeniu złowrogą opozycją z uśmiechem zakomunikowała o wielkim sukcesie Telewizji Polskiej.

Jacek Kurski może być dumny z TVP. Tylko dzięki temu Ameryka miała okazję dowiedzieć się o talencie Sary James? 24 sierpnia "Wiadomości" TVP przypomniały, że gdyby nie telewizja publiczna to była uczestniczka "The Voice of Kids" mogłaby pomarzyć jedynie o występie przed Simonem Cowellem.

Sara James sukces zawdzięcza TVP? "Wiadomości" zaskoczyły

Sara James nie czekała, aż sukces sam do niej przyjdzie, ale... "Wiadomości" TVP wiedzą lepiej. "Niezwykły występ Sary James w USA!" brzmiał entuzjastyczny pasek. Edyta Lewandowska nie mogła jednak nie podkreślić, komu tak naprawdę należą się gratulacje.

Sara James zawdzięcza sukces TVP? W środę
Sara James zawdzięcza sukces TVP? W środę "Wiadomości" TVP zaskoczyły

- Sara James czeka na wyniki głosowania widzów amerykańskiego show. […] Jurorzy byli zachwyceni fenomenalnym głosem Polki, której kariera zaczęła się w Telewizji Polskiej - powiedziała Edyta Lewandowska prowadząca środowe wydanie "Wiadomości" TVP. Duma wręcz ją rozpierała. Pytanie brzmi, czy taką samą minę ma Sara James, która dowiedziała się, że gdyby nie Jacek Kurski to... nie miałaby szansy na zachwycenie widzów na całym świecie. Talent to jedno, ale siła TVP to realna trampolina do kariery?

Na ekranie pokazano półfinałowy występ Sary James. Młoda Polka zaśpiewała utwór "Rocket Man" Eltona Johna i powaliła jurorów oraz widzów swoją interpretacją hitu. Dla "Wiadomości" TVP talent wokalistki to za mało.

Widzowie Telewizji Polskiej nie mogli pozostać bez odpowiedzi. Pomiędzy powalającymi na kolana występami Sary James nie mogło zabraknąć Jacka Kurskiego. Wrócono pamięcią do czasu Eurowizji Junior. W materiał podkreślający matczyną rękę TVP nad karierą 14-latki wklejono... Jacka Kurskiego wręczającego Sarze James kwiaty.

Nie zabrakło kadru Sary James z Jackiem Kurskim. Fot.: screen
Nie zabrakło kadru Sary James z Jackiem Kurskim. Fot.: screen "Wiadomości" TVP wydanie z dn. 24.08.2022 r.

Aleksander Sikora nie zostawił pola do domysłów na temat skromności Telewizji Polskiej kierowanej przez dumnego Jacka Kurskiego. - Mogę śmiało powiedzieć, że Telewizji Polska jest odkrywcą talentu Sary James - powiedział prezenter. To nie był jedyny "ekspercki" komentarz potwierdzających zasługi TVP.

Eksperci TVP komentują występ Sary James, ale... mają mniej sukcesów niż ona

Sara James dobrze wie, czego chce od życia i kosztem beztroskiego życia nastolatki staje na scenie, poddając się ocenie ludzi z całego świata. Sukces Polki skomentował w "Wiadomościach" TVP Rafał Brzozowski.

Przypomnijmy, że były prowadzący "Koła fortuny", spełniający się obecnie jako prowadzący "Jaka to melodia?", sięgnął swego czasu do korzeni i z namaszczeniem Jacka Kurskiego reprezentował Polskę na Eurowizji. Do sukcesu Sary James (drugie miejsce na Eurowizji Junior w Paryżu) mu jednak daleko.

Nie przeszkodziło to wygłoszeniu eksperckiego komentarza o występie Sary James w America's Got Talent (AGT). - Pokazuje pełnie możliwości. Sara zaczęła bardzo nisko śpiewać, bardzo emocjonalnie. Następnie rozwinęła całą piosenkę i pokazała pełnię swojego kapitalnego głosu - oświadczył Rafał Brzozowski.

Sara James zachwyciła Rafała Brzozowskiego. Fot.:
Sara James zachwyciła Rafała Brzozowskiego. Fot.: "Wiadomości" TVP, wydanie z dn. 24.08.2022

- Mogę śmiało powiedzieć, że Telewizji Polska jest odkrywcą talentu Sary James, która na początku pojawiła się w "The Voice Kids", później w "Szansie na Sukces", no i ostatecznie reprezentowała Polskę na konkursie piosenki Eurowizji dziecięcej w Paryżu. Miejmy nadzieję, że teraz te wszystkie produkcje wywróżyły jej międzynarodowy sukces - optymistycznie zakończył materiał "Wiadomości" TVP Aleksander Sikora. 

Sara James: czy przeszła do finału?

Pozostaje mieć nadzieje, że wpływy TVP i poklask wśród branży muzycznej sięgną aż za ocean. Jacek Kurski mógłby pociągnąć za sznurki i pomóc Sarze James przejść do finału AGT.

Wiadomości o tym, czy Sara James przejdzie do finału amerykańskiego talent show, gdzie zaskarbiła sobie uznanie Simona Cowella, zostaną przekazane w najbliższych godzinach. Amerykanie mają 24 godziny na głosowanie, w tym na docenienie głosu (i TVP jako łowcy talentów) Sary James.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • "Wiadomości" TVP przeszły same siebie. Prezenterka ogłosiła, że podwyżki to "dobre informacje"

  • 1 września rozpocznie się strajk nauczycieli, ale to dopiero preludium. Pedagodzy straszą, że postawią "kropkę nad i"

  • Kolejne braki na półkach i szalone zakupy? Tych towarów może niedługo zabraknąć

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]