Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rozpoznajesz chłopczyka ze zdjęcia? Dziś uwielbiają go miliony Polaków
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 01.10.2023 22:20

Rozpoznajesz chłopczyka ze zdjęcia? Dziś uwielbiają go miliony Polaków

Filip Chajzer, Święty Mikołaj
Instagram @filip_chajzer

Ten celebryta jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i utrzymuje regularny kontakt z fanami. Często dzieli się swoim życiem prywatnym, a także wrzuca zdjęcia z młodości. Teraz jednak zaszalał i postanowił pochwalić się kadrem z wczesnego dzieciństwa. Na zamieszczonej fotografii widzimy, jak pozuje ze Świętym Mikołajem. Skąd taki pomysł o tej porze roku? Okazuje się, że dodał taką fotkę nie bez powodu. Kto jest na zdjęciu?

Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa

Po odejściu z TVN dziennikarz ze zdjęcia zaczął kolejne zawodowe przygody i teraz zajmuje się m.in. przeprowadzaniem sond ulicznych. Poza tym założył także restaurację, o czym ostatnio jest głośno w mediach. 

Kilka dni temu celebryta chwalił się zakupem nowej luksusowej łodzi, a teraz świętuje kolejny sukces. I to właśnie z tej okazji udostępnił swoje zdjęcie z dzieciństwa.  

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Dlaczego prezenter teraz udostępnił fotkę ze Świętym Mikołajem?

Dziecko na udostępnionej fotce to Filip Chajzer! Mały jeszcze dziennikarz siedzi dumnie na kolanach Świętego Mikołaja. Prezenter wyjaśnił, dlaczego wrzucił takie zdjęcie akurat teraz i skąd nawiązanie do świątecznych prezentów. Otóż liczba osób obserwujących dziennikarza na Instagramie może niedługo przekroczyć milion. - Mikołaj we wrześniu? Niby wcześnie, ale szacun. Chyba „na milion” zrobimy jakąś imprezę przy Mocktailach. Kto się pisze? - napisał. 

Filip Chajzer

Fani celebryty pospieszyli z gratulacjami

Fani prezentera natychmiast pospieszyli z gratulacjami. “Super z pana gość: równy, otwarty, pomocy, szczery, i o dobrym seduchu”; “Czysta przyjemność! Filip, brawo człowieku za uniesienie tak mocnej empatii! To trudny, ale piękny dar”; “Pięknie i nie zatrzymuj się, a na imprezkę ja zawsze gotowa” – pisali. Jak widać Chajzer zgromadził pokaźne grono oddanych wielbicieli. Bez cienia wątpliwości to najlepszy prezent, o jakim może marzyć teraz celebryta (nie zawsze słynący z sympatycznych zachowań).