Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Meghan Markle źle traktuje pracowników restauracji? Podpadła jeszcze przed poznaniem Harry'ego
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.10.2022 19:52

Meghan Markle źle traktuje pracowników restauracji? Podpadła jeszcze przed poznaniem Harry'ego

meghan markle
JEREMY SELWYN/AFP/East News

Meghan Markle została opisana w książce dekonspirującej impertynenckie zachowania gwiazd w restauracjach. O tym, w jaki sposób znane na świecie persony upokarzały pracowników lokali gastronomicznych, napisał jeden z kelnerów. Aktorka miała podpaść długo przed rozpoczęciem związku z księciem Harrym.

Meghan Markle znów w ogniu krytyki

Meghan Markle niemal od początku związku z księciem Harrym nie cieszy się popularnością wśród niektórych poddanych. Tabloidy wielokrotnie donosiły, że księżna Sussex źle traktuje swoich pracowników i nie ma szacunku do osób o niższym statusie społecznym.

Mimo że była aktorka starała się przekonywać opinię publiczną, że to ona była ofiarą prześladowania, książka napisana przez Michaela Cecchi-Azzolinę zdaje się potwierdzać przykre doniesienia. Były kelner, po latach upokorzeń, które spotkały go ze strony sław, postanowił położyć kres drzemiącej w nim złości.

Meghan Markle w opałach. Opisano jej wizytę w restauracji

Jedną z klientek, które gwiazdorzyły i nie okazały szacunku serwującym jedzenie, jest księżna Sussex. Miłość księcia Harry’ego była bohaterką sytuacji, która miała miejsce jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego z rudowłosym arystokratą, ale to chyba w żaden sposób jej nie usprawiedliwia. Co zatem dokładnie wydarzyło się przed laty?

Autor pamiętników przypomniał swoje starcie z asystentem Meghan Markle. W 2017 roku doszło do słownych potyczek, w których pracownik księżnej wydzierał się na kierownika sali w restauracji Le Coucou, domagając się prywatnego stolika dla swojej pracodawczyni.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że roszczeniowa para przybyła na miejsce 20 minut przed umówioną rezerwacją. Świadek zaznaczył, że całemu zdarzeniu z bezpiecznej odległości przyglądała się Meghan Markle, a więc - jak uznał - musiała akceptować takie niekulturalne zachowanie swojego współpracownika.

- Zdajesz sobie sprawę, że moja klientka spotyka się z księciem Harrym i wkrótce zostanie księżną? I Ty nie masz dla nas prywatnego stolika? - miał mówić asystent byłej aktorki. Myślicie, że Meghan Markle byłaby zdolna do takiej impertynencji?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: