Rozrywka.Goniec.pl

RICHARD HEATHCOTE/AFP/East News

Meghan Markle ma poważne kłopoty, asystentki oskarżają ją o mobbing. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

24 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Meghan Markle ma problem wśród swoich asystentek. Okazało się, że to jak traktuje część z nich jest nie do przyjęcia - według książki "Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown" autorstwa Valentine Low, żona księcia Harry'ego miała mobbingować swoje podwładne. Relacje pracownic dają do myślenia.

Meghan nie jest w zbyt dobrej sytuacji wizerunkowej. Dokładają się do tego kolejne cegiełki, które wpływają na to, jak postrzegana jest wśród Brytyjczyków - Markle nie ma zbyt dobrej prasy na miejscu, szczególnie przez krytykującą ją rodzinę królewską i jej zwolenników.

Meghan Markle ma problemy wśród własnych asystentek. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

Meghan Markle już wielokrotnie słyszała oskarżenia dotyczące mobbingu. Miała go stosować wobec swoich asystentek i najbliższych współpracowników. Aktorka wielokrotnie zaprzeczała tym doniesieniom.

Pojawiły się jednak kolejne argumenty świadczące na niekorzyść żony księcia Harry'ego. W najnowszej książce dotyczącej royalsów pt. "Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown", autorstwa Valentine Low, pojawiły się mocne głosy dawnych asystentek Markle.

"The Times" ujawniło głównie te fragmenty i skupiło się na rzekomych bojach Meghan Markle ze służbą królewską i własnymi asystentkami. Część z tych sytuacji miała wynikać z nieznajomości przez aktorkę kwestii związanych z królewskim protokołem i zwyczajami.

Melissa Touabti, jedna z jej asystentek, musiała jej uświadomić, że rodzina królewska nie może przyjmować podarków od znanych marek. Miała z tego wyniknąć awantura.

- Pani Touabti stawiała sprawę jasno, że royalsi nie mogą przyjmować prezentów od znanych marek. Meghan miała być tym oburzona - można było przeczytać.

Jedna z asystentek opowiadała również o tym, jak Markle publicznie ostro skrytykowała plan przedstawiony przez jedną z pracownic. W tym wypadku na pomoc ruszył książę William, twierdząc, że kobieta świetnie sobie poradziła, ta zaś wybuchnęła płaczem.

Samantha Cohen, inna asystentka, twierdziła, że wielokrotnie doświadczała trudnego charakteru żony księcia Harry'ego. Miała być ofiarą ciągłego poniżania i wiecznego niezadowolenia z jej pracy przez małżeństwo.

- Sam od początku dawała do zrozumienia, że to było jak praca z dwójką nastolatków. Nie była w stanie im dogodzić i doprowadzali ją do szewskiej pasji. Nie miała już na to siły - można przeczytać w książce.

Meghan Markle jednocześnie jest uwielbiana przez Amerykanów, którzy oprócz tego, że mają swoją krajankę w rodzinie królewskiej, są bardzo pozytywnie nastawieni do jej trudnej przeprawy z Windsorami. Zdaje się jednak, że miły wizerunek może upaść po tym, jak wyciekną kolejne nieprzyjemne fakty związane z jej życiem na dworze.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Książę Harry nie zgodził się na wspólną kolację z Karolem III i księciem Williamem. Jeden telefon sprawił, że wnuk Elżbiety znów się wściekł

  • Książę William z Kate odwiedzą Harry'ego i Meghan? Nie ma opcji, smutne doniesienia

  • Książę Harry chciał naprawić relacje z ojcem. Camilla Parker-Bowles niemal się zakrztusiła, gdy poznała szczegóły

Źródło: Goniec.pl, The Times

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]