Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mateusz Borkowski "Big Boy" z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał się bez koszulki. Jak wygląda?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.06.2022 13:29

Mateusz Borkowski "Big Boy" z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał się bez koszulki. Jak wygląda?

Big Boy
Pawel Wodzynski/East News; instagram.com/big_borkowski_boy

Mateusz Borkowski znany widzom "Gogglebox. Przed telewizorem" jako "Big Boy", pokazał na Instagramie swoje zdjęcie z plaży. Fani mogą zobaczyć, jak wygląda ciało celebryty po schudnięciu 170 kg.

Trzeba przyznać, że decyzja Mateusza Borkowskiego o zadbaniu o swoje zdrowie, wyszła mu na plus. "Big Boy" wygląda dziś naprawdę świetnie!

Mateusz Borkowski "Big Boy" pozuje na plaży

Mateusz Borkowski "Big Boy" to jeden z uwielbianych przez tysiące widzów uczestników popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanego przez telewizję TTV. Formuła show sprowadza się do komentowania przez jego bohaterów telewizyjnych programów, seriali i filmów. Gwiazdy w humorystyczny, a często i kąśliwy sposób wypowiadają się na temat tego, co oglądają na ekranie.

Gdy widzowie po raz pierwszy zobaczyli w programie Mateusza Borkowskiego, mężczyzna ważył około 250 kg. Oglądając archiwalne odcinki "Gogglebox", trudno dziś uwierzyć, że to ten sam "Big Boy".

Celebryta schudł 170 kg i nie przypomina dawnego siebie. Właśnie zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go na plaży i to bez koszulki!

Jak wygląda dziś Mateusz Borkowski "Big Boy"?

Mateusz Borkowski "Big Boy" przeszedł zabieg zmniejszający żołądek, dzięki czemu udało mu się schudnąć w szybkim tempie. Raptowna utrata na wadze pozostawiła jednak swoje ślady, widoczne na jego ciele.

Na zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych celebryty, "Big Boy" pokazał się w całej krasie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda obecnie.

- Ja i moja wisząca wstrętna skóra bardzo luźniutko się czujemy - żartował Mateusz Borkowski w podpisie zdjęcia.

Fani są zachwyceni i nie żałują komplementów ulubionemu uczestnikowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Podziwiają jego samozaparcie i odwagę do wprowadzenia zmian w swoim życiu, które dały piorunujące efekty!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl