Rozrywka.Goniec.pl

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska miała problemy rodzinne. Jej córka nie chciała zaakceptować młodszego brata

10 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Marta Kaczyńska ma troje dzieci spłodzonych w trzech różnych związkach. Królowa polskiej rodziny i chrześcijańskiej moralności bardzo kocha jednak swoje pociechy i podobnie jak inni rodzice, nie zawsze umie nad nimi zapanować. Okazało się, że starsza z córek, Ewa, przyprawiła ją o niemały ból głowy.

Kaczyńska była świadoma tego, że okres dojrzewania ma swoje prawa i że trzeba na niego patrzeć inaczej z perspektywy nastolatki. A problemów, wychowawczych i nie tylko, było sporo.

Marta Kaczyńska miała problemy rodzinne. Jej córka nie chciała zaakceptować najmłodszego brata

Marta Kaczyńska nie pokazuje zbyt często swoich dzieci. Doczekała się trojga - najstarsza, Ewa, jest owocem jej związku z Piotrem Smuniewskim, druga w kolejności Martyna to dziecko również Marcina Dubienieckiego, a najmłodszy Staś przyszedł na świat, gdy była już z Piotrem Zielińskim. Ta patchworkowa rodzina natrafiała na sporo problemów.

Najczęściej wszyscy razem pojawiają się na uroczystościach smoleńskich, żeby uczcić pamięć dziadków. Ze wszystkich dzieci wydaje się, że jedynie Ewa ma szansę ich dobrze pamiętać i z pewnością wydarzenia wokół nich nie działały dobrze na jej psychikę.

Nie pomagały również ciągłe zmiany partnerów Marty Kaczyńskiej. Ta rozstała się ze Smuniewskim, gdy Ewa miała jedynie 4 lata, a potem przyszło kolejne rozstanie z Marcinem Dubienieckim - ten w 2015 roku trafił ponadto do aresztu.

Można sobie tylko wyobrazić, co musiała przeżywać dorastająca w takich warunkach dziewczynka, narażona bez przerwy na ciekawski wzrok mediów. W pewnym momencie Ewa diametralnie zmieniła styl i zaczęła ubierać się w czerń, na twarz nakładała też ostry makijaż. Jednocześnie zaczęły pojawiać się poważne problemy zdrowotno-psychiczne.

Ewa bardzo szybko traciła na wadzę. Marta Kaczyńska obawiała się, że dziewczynka mogła zachorować na anoreksję. Często zapadają na nią zarówno dorośli i dzieci czujący dojmujący brak poczucia kontroli nad własnym życiem. Starają się więc mieć wybitną kontrolę nad tym, co jedzą i jak wyglądają - nie oznacza to jednak, że kiedykolwiek są zadowoleni z rezultatów, ale drakońska dieta i ćwiczenia "pomagają" im w poczuciu tej kontroli. Jednocześnie zagrożone jest ich zdrowie i życie.

Po narodzinach Stasia, Ewa niemal całkowicie odcięła się od rodziny. Na wspólne spacery chodziła ze słuchawkami na uszach i szła w odległości kilku metrów od wszystkich, mając nadzieję, że nie będzie powiązana ze swoją rodziną. Po latach jej stosunek do wszystkich jednak się zmienił.

Ostatecznie Ewa wyjeżdża na studia do Anglii. Świetnie zdała maturę, a wcześniej udało jej się z powodzeniem zarejestrować na wymarzony kierunek. Teraz szykuje się już do wyjazdu, bo rok akademicki tuż tuż.

Jej młodsza siostra, Martyna, dostała się za to do elitarnego liceum w Sopocie i będzie próbowała zostać pilotką, podobnie jak jej przodkowie. Wśród nich był pradziadek będący pilotem Dywizjonu 300 Królewskich Sił Powietrznych RAF im. Ziemi Mazowieckiej i to w jego ślady chce pójść potomkini Marty Kaczyńskiej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Doda wywołała burzę w sieci wypowiedzią o Elżbiecie II. „Nie wierzę, że ona to powiedziała”, nie hamowała się

  • Książę Harry wyjechał już z zamku Balmoral. Zrozpaczona kobieta zaczepiła go na lotnisku

  • Elżbieta II zmarła w wyjątkowym dla siebie miejscu. To właśnie tam zaręczyła się z księciem Filipem

Źródło: Plotek

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]