Rozrywka.Goniec.pl

Iberion, materiały własne

Marnie Schulenberg nie żyje. Gwiazda miała zaledwie 37 lat, fani pogrążyli się w rozpaczy

19 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

W wieku 37 lat zmarła aktorka Marnie Schulenberg, znana z popularnego serialu "As the world turns". O śmierci gwiazdy poinformowały zarówno zachodnie jak i polskie media, m.in. TVN.

Wstrząsające wieści o śmierci Marnie Schulenberg pozostawiły ogromną rzeszę fanów w rozpaczy. Nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak szybko.

Marnie Schulenberg nie żyje

Światowe i polskie media podały wiadomości o śmierci amerykańskiej aktorki Marnie Schulenberg. Informacje o zgonie potwierdził dla portalu Deadline Kyle Luker, przedstawiciel agencji aktorskiej, z którą współpracowała gwiazda.

W 2020 r. u artystki zdiagnozowano czwarte stadium raka piersi. W piątek aktorka opuściła szpital, będąc przekonaną, że najbliższe urodziny będzie mogła obchodzić w swoim domu. W najbliższą sobotę gwiazda skończyłaby 38 lat.

Aktorka osierociła dwuletnią córeczkę Cody, którą miała z mężem Zackiem Robidasem, gwiazdorem znanym z serialu "Sukcesja".

Wspomnienie kariery

Po raz pierwszy na ekranie artystka pojawiła się w 2007 r., debiutując w serialu "Żar młodości". Wkrótce po dostrzeżeniu talentu Marnie Schulenberg, powierzono jej kolejne ciekawe kreacje.

Gwiazda wystąpiła w serialach takich jak m.in. "Fringe: Na granicy światów", "Bananowy doktor", czy "Rozwód". Okazjonalnie pojawiała się także na dużym ekranie. Podziwiać mogliśmy ją chociażby w "Stworzonych dla siebie", czy "Strasznej Penny".

Fani zapamiętają ją jednak przede wszystkim z kreacji Alison Stewart Snyder, którą aktorka stworzyła w bijącym rekordy popularności serialu "As the world turns".

- Proszę, nie mówcie, że Marnie przegrała swoją walkę z rakiem. Codziennie widziałem, jak kopie tyłek nowotworowi, od czasu diagnozy - napisać miał w pożegnalnym wpisie na mąż aktorki, cytowany przez portal People.com

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Marianna Schreiber pozwie Tomasza Dedka za obrazę swojego męża. Aktor skomentował sprawę

  • Rozmarzona córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę

  • Matura fizyka 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań z rozszerzonej fizyki

Źródło: people.com, deadline.com, tvn.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Adek WWA. Przyczyna śmierci rapera jest nieznana
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dla Zofii Czerwińskiej zostawił żonę z małym dzieckiem. Niewielu wiedziało
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]