Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Małgorzata Telmińska rezygnuje z pracy w TVN24. Napisała pożegnalny list
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.06.2022 18:39

Małgorzata Telmińska rezygnuje z pracy w TVN24. Napisała pożegnalny list

TVN
Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Telmińska, dziennikarka obecna w TVN24 od początku istnienia stacji, zdecydowała się na rezygnację ze swojej pracy. Napisała list pożegnalny, który wysłała do pracowników medium.

Ciężko rozstawać się z kolejną dobrze znaną widzom TVN24 twarzą. Małgorzata Telmińska zdecydowała się wybrać dla siebie inną drogę.

Małgorzata Telmińska odchodzi w TVN24

To wyjątkowo przykre informacje dla widzów TVN24, zwłaszcza tych, którzy związani byli ze stacją informacyjną od dawna. Z pracy w medium zrezygnowała jedna z najpopularniejszych dziennikarek, Małgorzata Telmińska.

Reporterka współpracowała z kanałem od początku jego istnienia - ponad 20 lat. Stale dostarczała informacji związanych z tematyką medyczną oraz zdrowiem. Niestety, więcej nie zobaczymy jej na ekranie.

W poniedziałkowe popołudnie pracownicy TVN24 otrzymali list na swoje skrzynki mailowe. To wiadomość pożegnalna, którą w związku ze swoim odejściem wysłała im Małgorzata Telmińska.

Dziennikarka nie wyjaśniła, co jest powodem jej rezygnacji oraz jak widzi swoją dalszą drogę zawodową. Podziękowała wszystkim za owocną wieloletnią współpracę.

List pożegnalny

- Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24 - napisała w treści swojego listu Małgorzata Telmińska.

Dziennikarka życzyła wszystkim współpracownikom powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej i wyraziła nadzieję na to, że wszyscy będą zajmować się tym, co kochają najbardziej.

- Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o Was i latach spędzonych przy Wiertniczej - zdradziła reporterka.

To już drugie, w ostatnim czasie, głośne odejście w TVN. Jakiś czas temu z medium pożegnał się dotychczasowy dyrektor programowy Edward Miszczak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Tagi: TVN24 TVN