Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek surowo oceniła polskich mężczyzn. "Mają lekcje do odrobienia"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.02.2023 16:31

Małgorzata Rozenek surowo oceniła polskich mężczyzn. "Mają lekcje do odrobienia"

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek udzieliła ostatnio wywiadu, w którym oceniła polskich mężczyzn. Choć - jak sama przyznaje - nie ma w tym temacie zbyt dużego doświadczenia, wyrobiła sobie pewne zdanie na podstawie opowieści przyjaciółek.

Małgorzata Rozenek będzie miała kłopoty?

Małgorzata Rozenek to postać, której zdecydowanie nie trzeba nikomu przedstawiać. Celebrytka od wielu lat robi zawrotną karierę w show-biznesie, a co za tym idzie jest obiektem zainteresowania mediów, zwłaszcza tabloidów.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie relacjonuje swoje życie w sieci. Gwiazda dzieli się z fanami urywkami życia zawodowego, czasem spędzonym z rodziną i aktywnością fizyczną, którą z zapałem uprawia.

Niestety z powodu swojej aktywności na portalach społecznościowych celebrytkę mogą spotkać nieprzyjemności. Jak się okazało, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zarzucił kilku influencerom nieuczciwość. Mieli oni wprowadzać konsumentów w błąd poprzez nieoznaczanie sponsorowanych postów i treści marketingowych publikowanych w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek, która współpracuje z wieloma firmami zabrała głos w tej sprawie. - Dzisiaj zapoznałam się z komunikatem UOKiK (...). Niestety do tej pory nie otrzymałam oficjalnego pisma, wiec odnoszę się do sprawy bazując jedynie na komunikacie. Wytyczne UOKiK (...) są mi znane. Prowadzę swoje social media w sposób przejrzysty, uczciwy i transparentny. Deklaruję chęć współpracy z UOKiK, choć nie ukrywam, że byłam zaskoczona opublikowaniem oświadczenia przed oficjalnym poinformowaniem mnie o wszczęciu postępowania. Mam nadzieję, że (...) uda się szybko wyjaśnić tę sprawę - powiedziała na InstaStory.

Małgorzata Rozenek ocenia polskich mężczyzn

Gwiazda TVN jest obecnie szczęśliwą żoną piłkarza Radosława Majdana, który związany był niegdyś z Dodą. 44-latka ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, w tym małżeństwa z Łukaszem Bukaczewskim i Jackiem Rozenkiem, które nie przetrwały próby czasu.

Małgorzata Rozenek udzieliła ostatnio wywiadu, w którym padło pytanie, czego brakuje polskim mężczyznom. Okazuje się, że celebrytka nie ma zbyt dużego doświadczenia w tym temacie.

- Mam bardzo małe doświadczenie w polskich mężczyznach. Mam jednego polskiego mężczyznę, od 10 lat tego samego, który nie pozostawia mi przestrzeni do eksplorowania innych - stwierdziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" przyznała jednak, że na podstawie opowieści swoich koleżanek wyrobiła sobie niezbyt dobre zdanie o polskich mężczyznach. - Natomiast gdy patrzę na swoje koleżanki i obserwując to, z jakimi one trudami borykają się w swoich relacjach, to myślę, że obie strony mają lekcje do odrobienia - przyznała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post