Rozrywka.Goniec.pl

Kapif.pl

Małgorzata Rozenek ponownie pod ostrzałem internautów. Oberwało jej się za to, jak wygląda

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Małgorzata Rozenek słynie z obsesyjnego wręcz dbania o swój wygląd i sylwetkę, czego dowodem jest jej ostatni wyjazd na obóz zimowy Anny Lewandowskiej. Tradycyjnie zrelacjonowała skrupulatnie swój pobyt, co spotkało się z falą krytyki ze strony internautów.

Małgorzata Rozenek pod ostrzałem internautów

Małgorzata Rozenek zdaje się nie przejmować hejtem w Internecie i "robi swoje", biorąc pod uwagę krytykę widzów i poprawiając różnego rodzaju swoje niedociągnięcia. Prowadzącej "Dzień dobry TVN " zarzucano brak profesjonalizmu, natrętne wtrącenia na temat męża oraz skrzeczący głos i nerwowe poprawianie włosów. Mimo to nie da się ukryć, że "Perfekcyjna pani domu" jest jedną z największych gwiazd TVN.

Małgorzata Rozenek na ekranie pojawia się obok Krzysztofa Skórzyńskiego, który jako doświadczony dziennikarz często pomaga jej w różnych wymagających sytuacjach. Prowadzący znakomicie się uzupełniają i przyciągają przed telewizory coraz większą liczbę widzów, choć część z nich włącza je, aby ponarzekać na żonę Radosława Majdana - na Instagramie śniadaniówki aż roi się od próśb o jej zwolnienie.

Nie da się ukryć, że ostatni czas dla Małgorzaty Rozenek był szczególnie intensywny, ale celebrytka dba o to, aby znaleźć czas i zadbać o siebie. Od ponad roku gwiazda intensywnie walczy o wymarzoną sylwetkę i regularnie pojawia się w centrum treningowym Ani Lewandowskiej.

Małgorzata Rozenek intensywnie pracuje nad sylwetką

Małgorzata Rozenek chętnie relacjonuje w sieci każdą swoją wolną chwilę, za co ostatnio jej się trochę oberwało. Gwiazda prezentuje najróżniejsze stylizacje treningowe, które jednak nie zawsze okazują się trafione. Na najnowszym nagraniu pokazała strój, przez który spadła na nią lawina krytyki - wszystko przez zbyt długie spodnie, przez które, zdaniem internautów, mogła się, cytując komentarze, "wywalić".

Co cierpliwsi wytrwali do końca nagrania i zauważyli, że krytyka gwiazdy była przedwczesna, gdyż w czasie ćwiczeń nie miała już na sobie szerokich spodni, a przylegający do ciała strój sportowy. Nagranie można zobaczyć poniżej:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski w objęciach tajemniczej blondynki. Wszystko się wydało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]