Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Nowicki po raz pierwszy pokazał twarz 5-letniej córki. Podobna do taty?
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 26.09.2023 11:55

Łukasz Nowicki po raz pierwszy pokazał twarz 5-letniej córki. Podobna do taty?

Łukasz Nowicki, rodzina, córka, żona
Kapif/ Instagram @lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki jest bardzo rodzinną osobą i dla swoich najbliższych jest gotów do największych poświęceń. Niedawno zrezygnował z pracy w “Pytanie na śniadanie”, żeby być bliżej tych, których kocha i by móc poświęcić im więcej czasu. Ostatnio prezenter zrobił coś, na co do tej pory nigdy się nie zdecydował. W końcu po raz pierwszy pokazał twarz swojej 5-letniej córki, Józefiny. Podobna do taty? Zobaczcie sami! 

Łukasz Nowicki zdecydował się odejść z "Pytania na śniadanie", aby móc spędzać więcej czasu z rodziną

Łukasz Nowicki z wykształcenia jest aktorem i na swoim koncie ma wiele ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Pracuje też w TVP – jako prowadzący popularnego programu telewizji publicznej “Postaw na milion” i do niedawna w “Pytanie na śniadanie”. 

Z tej drugiej posady zrezygnował jednak jakiś czas temu (w czerwcu), tłumacząc swoje odejście z produkcji względami rodzinnymi i osobistymi. Dziennikarz zdecydował poświęcać więcej czasu rodzinie i oddać się swojej prawdziwej pasji, jaką jest praca w teatrze. Powodem było coś jeszcze. Otóż Łukasz Nowicki zajął się intensywnym rozkręcaniem biznesu w Albanii, w czym towarzyszy mu żona. 

Olga Nowicka, Łukasz Nowicki/fot. Instagram @lukasz__nowicki
Olga Nowicka, Łukasz Nowicki/fot. Instagram @lukasz__nowicki
Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Decyzja o odejście ze śniadaniówki TVP była przemyślana i ostateczna

Prezenter zdecydował się na odważny krok, lecz była to przemyślana i ostateczna decyzja. Dziennikarz potrzebował nowych wyzwań, aby móc się rozwijać i zakończył swoją przygodę ze śniadaniówką TVP. Koledzy z ekipy przygotowali mu pożegnanie pełne niespodzianek, nie obyło się także bez podziękowań i wielu wzruszeń. Małgorzata Opczowska wyznała nawet, że Nowicki swoją decyzją złamał jej serce. 

Łukasz Nowicki, Małgorzata Opczowska/Kapif
Łukasz Nowicki, Małgorzata Opczowska/Kapif

- Miałem ogłosić to w czwartek, ale jak to w życiu medialnym bywa, sprawa nabrała przyśpieszenia… Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na Śniadanie”. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym – napisał Łukasz Nowicki w wydanym wówczas oświadczeniu. 

Prezenter po raz pierwszy pokazał twarz 5-letniej córki

Teraz Łukasz Nowicki ma więcej czasu dla rodziny i najbliższych, o czym marzył od dłuższego czasu. Jest ojcem dwójki dzieci: Piotra, ze związku z Haliną Mlynkovą i Józefiny, której mamą jest Olga Paszkowska, obecna partnerka dziennikarza. Prezenter bardzo mocno dba o prywatność swoich pociech i nie pokazuje ich zdjęć publicznie. Teraz jednak zrobił wyjątek i pochwalił się fotografią z małą Józefiną, na której możemy zobaczyć, jak wygląda córka gwiazdora TVP. 

Widać, że czas spędzony z dzieckiem był dla niego bardzo wartościowym i poruszającym momentem. - Wracamy do Warszawy… To był ujmujący weekend z córeczką… Trochę smutno, że to już koniec… Przez fatalną pogodę nie udało się wejść na Lubomira w Beskidzie Makowskim. Ale były konie, Kraków i nocleg w przytulnym schronisku Kudłacze. Dziękujemy Krzysztofowi i jego rodzinie za ciepłe przyjęcie, racuchy i placki – kuchnia Prima sort!!! A czas z Józefiną – bezcenny – napisał z niekrytą dumą w fotorelacji ze wspólnego wyjazdu z córeczką.