Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasza Nowicki dopiero pożegnał się z widzami TVP. Gruchnęły zaskakujące wieści
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.07.2023 23:05

Łukasza Nowicki dopiero pożegnał się z widzami TVP. Gruchnęły zaskakujące wieści

Łukasz Nowicki
screen programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP

Łukasz Nowicki postanowił zmienić swoje życie i zrezygnował z prowadzenia programu “Pytanie na śniadanie”. Zdecydował, że teraz chce się poświęcić się życiu osobistemu i pasjom. Okazało się teraz, że to nie jest jego ostateczne pożegnanie z TVP.

Łukasz Nowicki rezygnuje z prowadzenia "Pytania na śniadanie". Czekało go miłe pożegnanie

Łukasz Nowicki w miniony czwartek ostatni raz poprowadził “Pytanie na śniadanie”. Pożegnał się ze swoimi widzami, a także z kolegami i koleżankami z planu. Ekipa z programu przygotowała dla odchodzącego prowadzącego kilka niespodzianek. Mógł liczyć na tort, kwiaty i łzy wzruszenia. Jego partnerka z kanapy, Małgorzata Opczowska, wyznała, że przez jego odejście ma złamane serce.

Nie żyje Krystyna Froelich-Przybylska. Widzowie znają ją z "M jak miłość" i "Na wspólnej"

Łukasz Nowicki żegna się z "Pytaniem na śniadanie"

Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia “Pytania na śniadanie”. Tłumaczył to przepracowaniem, a także chęcią rozwinięcia swoich pasji, podróżowaniem i zwiększeniem ilości czasu, które by spędzał z rodziną. Dodatkowo prezenter nadal gra w teatrze, zajmuje się dubbingiem nadmieniając, że praca aktorska jest dla niego priorytetem.

- Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświęcić rodzinie, podcastowi “Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi" - poinformował aktor na swoim Instagramie.

Łukasz Nowicki niedługo powróci na ekrany telewizorów

Okazało się, że pożegnanie się Łukasza Nowickiego z telewizją nie jest zupełnie ostateczne. Pomimo tego, że aktor wyznał, że nie czekają na niego nowe projekty telewizyjne, to nie zamierza rezygnować z tych, które prowadził do tej pory. Prezenter od 12 lat jest prowadzącym “Postaw na milion” i zdecydował, żeby tego nie zmieniać, że zostaje w roli twarzy teleturnieju. Portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że ruszyły castingi do kolejnego, już 27. sezonu programu i na jesieni znowu będziemy mogli zobaczyć w nim Łukasza Nowickiego.