Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Nowicki ogłosił wspaniałą nowinę. Fani zasypali go gratulacjami
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 07.07.2023 19:05

Łukasz Nowicki ogłosił wspaniałą nowinę. Fani zasypali go gratulacjami

Łukasz Nowicki
Instagram @lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki pożegnał się niedawno z pracą w “Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarz nie osiadł jednak na laurach i zdążył już pochwalić się nowym sukcesem. Fani zasypali go gratulacjami.

Łukasz Nowicki odszedł z "Pytania na śniadanie"

Jakiś czas temu Łukasz Nowicki przekazał w mediach społecznościowych wiadomość, która okazała się ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów. Dziennikarz po 13 latach pożegnał się z programem “Pytanie na śniadanie”. 

- Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim po drodze” i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym - wyznał na Instagramie.

Czternasta emerytura nie trafi do większej liczby seniorów? Sejm odrzucił poprawki Senatu

Łukasz Nowicki przekazał dobre wieści

Emocje po zakończeniu współpracy Łukasza Nowickiego ze śniadaniówką jeszcze nie opadły, a on ma już na swoim koncie ogromny sukces. Dziennikarz pochwalił się, że jego podcast znalazł się w zestawieniu 100 najpopularniejszych podcastów na Spotify.

- Pragnę wam podziękować za ogromne zainteresowanie. Jeśli ktoś, gdzieś teraz jedzie na wakacje, do pracy lub po prostu ma dosyć ciszy, zachęcam do posłuchania na Spotify, Apple Podcast i Youtube. Historie z Czarnobyla, Indii, Gambii, życie zwierząt, poznawanie ludzkiego mózgu, historia zdobywania korony gór ziemi, drugi Polak, który poleci w kosmos… – napisał Nowicki.

Łukasz Nowicki ogłosił wielki sukces. Spływają gratulacje

Fani dziennikarza natychmiast zasypali go gratulacjami. W komentarzach pod jego postem znalazło się mnóstwo słów uznania pod jego adresem. - Od Pana bije takie fajne ciepełko, w uśmiechu, spojrzeniu...; - Absolutnie zasłużone. Będzie pierwsza dziesiątka; - Słuchać Pana to prawdziwa przyjemność - pisali internauci.

My również dołączamy się do gratulacji. Łukaszowi Nowickiemu życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów.