Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 28.05.2023 10:10

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu

Golec uOrkiestra
Kapif

Golec uOrkiestra otworzył sobotnią imprezę w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2023. Po występie muzycy wymienili kilka zdań z Krzysztofem Ibiszem i Niną Terentiew. Podczas rozmowy Łukasz Golec zdradził sekret swojego brata-bliźniaka. Jaka tajemnica wyszła na jaw?

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata

Na sobotnim otwarciu Polsat SuperHit Festiwal zespół Golec uOrkiestra zagrał swoje największe przeboje. Do recitalu wybrali m.in. takie hity jak "Crazy Is My Life" czy "Lornetka" oraz "Górą ty", który grupa wykonała z Gromee'em. 

Sopocka publiczność natychmiast dała się porwać do wspólnej zabawy. Po występie Nina Terentiew zapytała tłumnie zgromadzonych gości imprezy, czy potrafią rozpoznać, który z bliźniaków to Łukasz, a który Paweł. Przyznała, że ona sama wciąż ma z tym problem. W końcu udało jej się rozwiązać łamigłówkę i wtedy nieoczekiwanie Łukasz Golec zdradził sekret brata.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Łukasz Golec nagle zdradził wielką tajemnicę brata

Łukasz Golec w zabawny sposób podsumował odwieczne wątpliwości fanów, zdradzając przy okazji ciekawą informację o bracie bliźniaku. Była to wiadomość, o której jeszcze nigdy nie mówili publicznie. 

- A na drugie [imię] ma Łukasz, żeby było łatwiej - spuentował Łukasz Golec. 

Golec uOrkiestra świętuje swój jubileusz

Golec uOrkiestra łączy ze sobą muzykę ludową, rockową, elektroniczną i alternatywną. Zespół został założony przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Po czasie do grupy dołączyła Edyta Golec, która gra na altówce i śpiewa. Prywatnie jest żoną Łukasza Golca.

Przebojami, które przyniosły zespołowi największą popularność są m.in.: "Lornetka", "Słodycze", "Crazy Is My Life" i "Ściernisko". W nowoczesnej aranżacji stworzyli utwór "Górą Ty" wraz z producentem muzycznym Gromee’m i raperem Bedoes’em.

Przez 25 lat istnienia grupy koncertowali prawie 2000 razy w Polsce i za granicą. Odwiedzili Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Watykan, Hiszpanię i Serbię.

Podczas Polsat SuperHit Festiwal Golec uOrkiestra zostali nagrodzeni statuetką przez Ninę Terentiew za 25-lat pracy artystycznej.