Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 27.05.2023 20:38

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew

Bracia Golec na Polsat Superhit Festiwal 2023
kadry z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Polsat Superhit Festiwal 2023 nie mógłby obejść się bez przebojów braci Golec. Muzycy zgodnie z przewidywaniami nie zawiedli i wprost roznieśli scenę w Operze Leśnej. Gdy tylko na nią weszli, publiczność wprost oszalała. Jak wypadli?

Bracia Golec na Polsat Superhit Festiwal 2023

Relacje braci Golec od dłuższego czasu należą do mocno skomplikowanych, jednak ich współpraca z największymi telewizjami w Polsce układa o wiele lepiej, czego z pewnością zazdroszczą im mniej znani artyści. 

Golec uOrkiestra z sukcesem występuje na festiwalach zarówno w TVP, jak i w Polsacie. Po widowiskowym koncercie w ramach Sylwestra Marzeń w Zakopanem górali nie mogło więc zabraknąc także na Polsat Superhit Festiwal 2023. 

Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Golec uOrkiestra to "pewniak" na każdym festiwalu

Bracia Golec od kilku dni przygotowywali się do tego wydarzenia, o czym świadczy post dodany na Instagramie. Bliźniacy pokazali zdjęcie z bagażami, a kierunek ich podróży mógł być tylko jeden. Prosto z Podhala wybrali się nad polskie morze, gdzie od kilku dni przygotowywali się do występu na Polsat Superhit Festiwal 2023. 

-Walizki spakowane, trąbka, puzon wyszorowane, wokale rozśpiewane, jednym słowem zwarci i gotowi wyruszamy w trasę koncertową. (…) Będziemy przemierzać Polskę wzdłuż i wszerz, a punktem kulminacyjnym będzie udział w koncercie 20-lecia Polsat Superhit Festiwal w sobotę 27 maja - zapowiadali w mediach społecznościowych. Czy te skrupulatne przygotowania dały efekt?

Polsat Superhit Festiwal 2023. Golec uOrkiestra świetują 25-lecie

Bracia Golec rozpoczęli swój występ od przeboju "Crazy is my life", następnie wykonali m.in. "Dzieje się" oraz  "Ściernisko", podczas którego pokazano także transparenty, jakie z okazji jubileuszu wzięli ze sobą najwierniejsi fani formacji

Bracia Golec. fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
 fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat
fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.png
 fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat
fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
 fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 202. prod, Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Nina Terentiew, która wystąpiła tuż po występie, również postanowiła ich docenić. Wyznała, że bracia Golec należą do najbardziej muzykalnej rodziny, jaką zna. Podkreśliła, że wszyscy razem pracowali na sukces tego duetu, a oprócz wręczyła jubilatom specjalne wyróżnienie. 

- Spotkaliśmy się 25 lat temu. Nie wiem, ile mają teraz lat, ale pewnie tyle samo, co niegdyś, bo mają taką samą energię (…) Z największą przyjemnością pozwolę sobie oddać w ręce Pawła statuetkę z okazji 25 lat grupy Golec na scenie - mówiła Nina Terentiew na scenie Polsat Superhit Festiwal 2023, po czym wspólnie z widownią zaśpiewała braciom Golec "sto lat".

Nina Terentiew bracia Golec. Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Źrodło: Polsat Superhit Festiwal 2023