Rozrywka.Goniec.pl

Rex Features/East News/Shutterstock

Książę Harry i Meghan Markle dowiedzieli się o skreśleniu z listy gości z mediów? Przykre doniesienia

17 Września 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Książę Harry i Meghan Markle nie mogą liczyć na taryfę ulgową nawet tuż po śmierci królowej Elżbiety II? O poranku świat obiegła informacja, że małżonkowie zostali skreśleni z listy gości zaproszonych na spotkanie ze światowymi przywódcami. Teraz wyszło na jaw, że wnuk zmarłej monarchini prawdopodobnie dowiedział się o tym z mediów.

Książę Harry i Meghan Markle od ponad tygodnia przebywają w Wielkiej Brytanii. W związku ze śmiercią królowej Elżbiety II jej zbuntowany wnuk musiał na chwilę powrócić do dworskich obowiązków. Sussexowie biorą udział w przedpogrzebowych uroczystościach, ocieplając przy okazji relacje z żyjącymi członkami rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry nie spotkają się ze światowymi przywódcami

Nie jest tajemnicą, że książę Harry i Meghan Markle chcieli wziąć udział w zaplanowanym na niedzielę spotkaniu ze światowymi przywódcami, w którym uczestniczyć będą między innymi Joe Biden i Emmanuel Macron. Sussexowie zostali jednak skreśleni z listy gości.

Stało się tak prawdopodobnie dlatego, że małżonkowie świadomie porzucili rolę czynnych członków rodziny królewskiej i zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Książę Harry i Meghan Markle do końca mieli wierzyć, że zjedzą obiad z prezydentami i premierami. Podobno Pałac nie poinformował ich o decyzji odmownej.

- Harry i Meghan faktycznie dostali zaproszenie. Nikt im tak naprawdę nie powiedział, że jednak nie są zaproszeni - donosi tabloid Page Six, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej. - Powiedziano mi, że o tym, iż nie są zaproszeni, dowiedzieli się, czytając doniesienia prasowe - dodaje.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Page Six

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]