Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kinga Rusin w ogniu krytyki. Znany dziennikarz nie pozostawił na niej suchej nitki
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 22:38

Kinga Rusin w ogniu krytyki. Znany dziennikarz nie pozostawił na niej suchej nitki

Kinga Rusin
KAPiF

Kinga Rusin jest aktywna  w mediach społecznościowych i często zachęca internautów do dbania o naszą planetę i rezygnowania z niektórych udogodnień na rzecz ekologii. Ostatnio pokazała, że wybrała się na kosztowną wycieczkę helikopterem. Jej działania ironicznie podsumował pewien słynny dziennikarz.

Kinga Rusin promuje ekologię

Kinga Rusin zasłynęła w polskim show-biznesie jako dziennikarka TVN-u. Aktualnie głównie skupia się na podróżowaniu oraz prowadzeniu własnej marki kosmetycznej. Celebrytka na bieżąco dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego w mediach społecznościowych.

Znana jest także z zaangażowania w sprawy społeczne oraz kontrowersyjnych wypowiedzi na temat tego, co aktualnie dzieje się w kraju i na świecie. Rusin często porusza zagadnienia związane z ekologią i ochroną przyrody. Jakiś czas temu zachęcała do robienia „małych ekokroków” i podejmowania „dużych ekodecyzji”.

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Kinga Rusin pochwaliła się kadrami z wakacji

Kinga Rusin publikuje także relacje ze swoich licznych wyjazdów w egzotyczne miejsca. Ostatnio pochwaliła się, że wraz z partnerem zwiedzili Hawaje, wynajmując w tym celu helikopter. -

 Wydaliśmy na Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia, a te przeżycia warte są każdego centa! W szczególności na Kauai, wyspie, szukamy domu... Helikoptery polecamy na Hawajach, tym bardziej że do niektórych dolin i wodospadów nie da się dotrzeć w inny sposób - opisywała prezenterka.

Znany dziennikarz krytykuje Kingę Rusin

Nieścisłości w ostatnich poczynaniach Kingi Rusin wypunktował słynny dziennikarz Witold Szabłowski. Publicysta i reportażysta zauważył sprzeczności w światopoglądzie prezenterki i nie omieszkał wyrazić, co o tym sądzi.

- Jeden wilk mówi, żeby chronić planetę, nie jeździć windą, tylko  wchodzić po schodach (bo globalne ocieplenie), zakręcać kran podczas  mycia zębów i nie kąpać się za często. A drugi wilk mówi: „wydaliśmy na  Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia”. I wrzuca  zdjęcie z jeepem, który pali tyle, że musiałbym sto lat jeździć windą  wte i wewte, żeby się to zrównało - podsumował ironicznie w swoim najnowszym poście na Facebooku. 

Tagi: Kinga Rusin