Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili razem dzień. Nagrywali spot "Pytania na śniadanie"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.06.2022 17:20

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili razem dzień. Nagrywali spot "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek
Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli udział w nagraniu nowego spotu promującego "Pytanie na śniadanie". Gwiazdy miło spędziły czas, łącząc przyjemne z pożytecznym. Choć ostatni czas nie był dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zbyt łaskawy, prezenterzy ponownie emanują dobrym samopoczuciem.

Perypetie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Nazwiska Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, w przeciągu ostatnich miesięcy, odmieniane były w mediach przez wszystkie przypadki. Stało się to za sprawą niepotwierdzonych plotek o romansie prezenterów.

Oliwy do ognia dolało nieoczekiwane rozstanie się gwiazdy "M jak miłość" i jej męża, Marcina Hakiela. Para ogłosiła, że planuje wziąć rozwód i zadecydowała o podziale obowiązków wobec dzieci.

Niedługo później popularny tancerz pojawił się w programie Aleksandry Kwaśniewskiej, gdzie zasugerował, że został zdradzony przez swoją żonę. Jakby tego było mało, do mediów przedostało się zarejestrowane nielegalnie nagranie rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Emocje podgrzewa wciąż także Marcin Hakiel, który często odpowiada na pytania fanów na Instagramie, również te dotyczące jego rozwodu. Ostatnio poinformował, że gdyby prawda o jego ostatnich relacjach z żoną ujrzała światło dzienne, mogłaby sporo namieszać.

"Pytanie na śniadanie". Praca na planie spotu

Choć ostatni czas w życiu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego był wyjątkowo trudny, a wielu spekulowało, że para prezenterów może zostać rozdzielona przez produkcję TVP w "Pytaniu na śniadanie", gwiazdy wydają się mieć całkiem dobrze.

Wciąż pracują wspólnie w programie śniadaniowym, a na dodatek nakręcili nowy spot promujący show. Na planie reklamy zauważalne było to, jak dobrze bawią się we wspólnym towarzystwie.

W klipie będzie można zobaczyć Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jadących razem samochodem, a pogodna atmosfera panująca na planie z pewnością sprawi, że gwiazdy będą zarażać widzów swoim entuzjazmem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl