Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kasia Tusk pokazała zdjęcie z plaży. Internauci rozbawieni: "Przecież to nie ma nic wspólnego z plażowaniem"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.06.2022 11:16

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z plaży. Internauci rozbawieni: "Przecież to nie ma nic wspólnego z plażowaniem"

Kasia Tusk
TRICOLORS/East News; instagranm.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk zaprezentowała na Instagramie fotografię z pikniku na plaży, na który wybrała się wraz z dziećmi i koleżankami. Internauci kpią z zadziwiających stylizacji, które wybrano na pobyt nad morzem.

Ciężko odmówić racji krytykom Kasi Tusk. Doprawdy na zdjęciu brakuje tylko XVII-wiecznego poety, który utrwaliłby ten "piękny" obrazek poprzez napisanie sielanki.

Plażowanie w stylu Kasi Tusk

Kasia Tusk nie jest ot tak, po prostu, córką byłego premiera. To popularna influencerka i blogerka modowa, która od dawna raczy internautów informacjami o tym, jak sprawić, by "życie było łatwiejsze".

Na swoim blogu oraz Instagramie, celebrytka chętnie dzieli się fotografiami przedstawiającymi jej niezwykle luksusowy i stylowy sposób na siebie. Pokazuje też, jak spędza wolny od bycia influencerką czas.

Jedna z ostatnich fotografii zamieszczonych przez Kasię Tusk przedstawia ją podczas wspólnego pikniku na plaży z dziećmi i znajomymi. Obrazek jak z bajki wydał się internautom nieco nierealny.

Wielu z nich zarzuciło biesiadnikom, że widok na zdjęciu wygląda na nieco oderwany od rzeczywistości i zasugerowało, że to zwyczajna poza.

Internauci nie mają litości dla Kasi Tusk

Komentatorzy są zadziwieni strojami, które zobaczyć możemy na zdjęciu Kasi Tusk. Wielu twierdzi, że są one totalnie niepraktyczne, w przypadku pikniku na plaży.

- Ależ chcemy być angielscy, chcemy być arystokratyczni. Kto tak ubiera dzieci na plaże? - kpiła jedna z internautek.

- Jak to kto? Ktoś dla kogo dobre zdjęcie jest najważniejszym elementem wypadu z dzieckiem w plener - odpowiedział jej inny z komentujących. Wielu uważa, że zdjęcie wydaje się być wykreowanym obrazkiem, mającym na celu stworzenie iluzji życia na poziomie rodziny królewskiej. Internauci sugerują, że ociera się to o śmieszność.

- Przecież to nie ma nic wspólnego z plażowaniem, ani życiem. To tylko bardzo skrupulatnie wystylizowana sesja do żurnala. Cyk focia i zaraz ściągamy te kiecki i do wody - napisała jedna z komentatorek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: Kasia Tusk