Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda ostrzega swoich fanów. Po wyjściu z przychodni zalała się łzami, niebywały powód
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.07.2022 08:52

Joanna Opozda ostrzega swoich fanów. Po wyjściu z przychodni zalała się łzami, niebywały powód

Joanna Opozda zaapelowała do fanów
TRICOLORS/East News / Instagram Joasia Opozda

Joanna Opozda przestrzegła właścicieli psów przed przerażającym procederem, o którym dowiedziała się w przychodni weterynaryjnej. W Warszawie grasuje psychopatyczny morderca czworonogów.

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Opozda jest wielką miłośniczką zwierząt. Uznała, że ostrzeżenie ich posiadaczy przed realnym zagrożeniem to jej obowiązek.

Joanna Opozda we łzach

Joanna Opozda to gwiazda, o której w ostatnim czasie w mediach było bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej burzliwego związku z Antonim Królikowskim, a właściwie - burzliwego rozstania z aktorem.

Media donosiły, że jeszcze w czasie ciąży swojej żony, celebryta zaczął spotykać się z inną kobietą. Po tym, jak prawda wyszła na jaw, Joanna Opozda zadecydowała, że ich dziecko będzie wychowywać samotnie.

Aktorka i jej synek nie są jednak jedynymi mieszkańcami ich lokum. Od dłuższego czasu gwiazda opiekuje się słodką suczką Marilyn. Poświęca jej bardzo dużo uwagi, a ostatnio z powodu rozcięcia łapki, bezzwłocznie udała się z nią do przychodni weterynaryjnej.

instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda

To, co zastała na miejscu przerosło jej najstraszniejsze koszmary. Przypadkiem dowiedziała się bowiem o chorym procederze, którego dopuszcza się w Warszawie sadysta nienawidzący psów.

Joanna Opozda ostrzega

- Jestem cała we łzach. Chciałam do was zaapelować, żebyście uważali na swoje pieski. W przychodni był 6-miesięczny szczeniak do uśpienia. Zjadł trutkę na spacerze. Mimo wysiłków nie da się go uratować. Psychopatów nie brakuje. Zwracajcie uwagę na wasze pieski, nie pozwalajcie im nic jeść - wyznała Joanna Opozda na swoim Instagramie.

Co więcej, gwiazda dowiedziała się, że sadyści mają całkowicie nowe sposoby na to, by mordować bezbronne zwierzęta. Opisała jeden z nich, by przestrzec wszystkich fanów, opiekujących się psami lub kotami.

- Dowiedziałam się, że teraz psychopaci mordują zwierzęta, pryskają czymś trawę. Wystarczy, że pies poliże albo zje źdźbło i jest zatruty - napisała Joanna Opozda.

Jak dodała, jej suczka dotąd uwielbiała gryźć trawę rosnącą na dworzu. Teraz gwiazda nie dopuści do tego, by piesek naraził się na niebezpieczeństwo.

instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda
instagram.com/asiaopozda

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl