Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Irena Santor nie przebywa już w Skolimowie. Opowiedziała, gdzie teraz mieszka
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 21.08.2022 11:33

Irena Santor nie przebywa już w Skolimowie. Opowiedziała, gdzie teraz mieszka

irena santor
Pawel Wodzynski/East News

Irena Santor po śmierci męża wyjechała ze Skolimowa i postanowiła znów zamieszkać we własnych czterech ścianach. W rozmowie z Plejadą opowiedziała, gdzie teraz mieszka i co skłoniło ją do przeprowadzki. Powód może zaskakiwać.

Jak się okazało, wcześniej z mężem mieszkali w Nadarzynie, ale z ważnego powodu musieli przenieść się do Skolimowa. Czy powrotna przeprowadzka do siebie miała sens?

Irena Santor nie przebywa już w Skolimowie. Opowiedziała, gdzie teraz mieszka

Irena Santor jest jedną z najbardziej uwielbianych diw polskiej piosenki. Gwiazda nagrała takie przeboje jak "Powrócisz tu" czy "Już nie ma dzikich plaż" i wciąż chętnie występuje na scenach, choć, nie da się ukryć, robi to rzadziej niż przed laty.

Przez dłuższy czas Santor przebywała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie wraz ze swoim partnerem Zbigniewem Korpolewskim. Do ośrodka przenieśli się w 2018 roku, niedługo po operacji mężczyzny. Potrzebował on stałej opieki.

- Tu jest wspaniale. Personel jest bardzo serdeczny, a kuchnia uwodzi smakiem - opowiadał o samym pobycie widocznie zadowolona wokalistka. W tym czasie odwołała część koncertów, głównie ze względu na to, że Korpolewski był ciężko chory.

Zmarł w listopadzie 2021 roku. Niedługo potem, bo już w grudniu, Irena Santor wyprowadziła się ze Skolimowa z powrotem do Warszawy i zamieszkała sama.

- Mąż zmarł w listopadzie. Po pogrzebie, na początku grudnia, przeprowadziłam się z powrotem do Warszawy. To jest moje stałe mieszkanie. Mieszkałam z mężem w Nadarzynie, bo tam miał swój domek - opowiadała diwa.

- Potem, jak wszystko się zmieniło, bo miał operację i po operacji wymagał opieki, to się znaleźliśmy w Skolimowie, właśnie z tego powodu. Kiedy odszedł, nie miałam powodu mieszkać w Skolimowie - przekonywała. Artystka nie opowiadała jednak wiele więcej o swoim mieszkaniu, zarówno umiejscowieniu, jak i wystroju. Mieszkanie samemu wymaga jednak też dużego samozaparcia i choć Irena Santor wciąż jest bardzo sprawna i ostatnio chętniej pokazuje się w mediach, to wiadomo, że lata już nie te. Zdaje się jednak, że gwiazda radzi sobie wyśmienicie i oby tak pozostało.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada

Tagi: Irena Santor