Rozrywka.Goniec.pl

Kapif.pl

Ida Nowakowska nie przyjdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? "Będę im kibicować"

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd Telewizji Polskiej i wyżej od niej w hierarchii stoją chyba jedynie Tomasz Kammel i "Kurzopki". Niedawno o tych ostatnich zrobiło się szczególnie głośno, gdy pojawiły się plotki o ich domniemanych zaręczynach. Teraz cała Polska czeka na ślub dekady... ale są pewne wyjątki.

Ida Nowakowska nie pojawi się na ślubie "Kurzopków"

Choć o rzekomym ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wciąż wiadomo niewiele, to Ida Nowakowska już wie, że nie pojawi się na ceremonii kolegów z pracy. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie została zaproszona na ślub, ale życzy domniemanym przyszłym nowożeńcom wszystkiego najlepszego.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się razem do Nowego Jorku, gdzie prowadzący "Pytanie na śniadanie" brał udział w lokalnym maratonie. Jak nieoficjalnie ustalono, po przebiegnięciu linii mety dziennikarz miał poprosić ukochaną o rękę. Wersję tę potwierdzają: zdjęcie aktorki na Instagramie, które wykonała Karolina Klisiewicz, specjalizująca się w fotografii narzeczeńskiej oraz pokaźny pierścionek, który dostrzeżono na palcu Katarzyny Cichopek podczas gali 70-lecia TVP.

Ida Nowakowska nie ma relacji z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim

Oczywiście prowadzący "Pytanie na śniadanie " wciąż nie potwierdzili plotek na temat swoich planów życiowych i konsekwentnie milczą na temat domniemanych zaręczyn... ale wiele wskazuje na to, że w tej sprawie wygadała się Ida Nowakowska . W rozmowie z prezenterką portal Pomponik.pl zapytał, czy zamierza się wybrać na ceremonię zaślubin kolegów z pracy.

- Nie zostałam zaproszona [...] więc będę kibicować może dzięki zdjęciom na Pomponiku - odpowiedziała tancerka, niejako potwierdzając, że do ślubu faktycznie dojdzie. Brak zaproszenia wynikać miał z faktu, że poza pracą niewiele łączy ją z popularnymi "Kurzopkami".

- My mamy takie koleżeńskie relacje, nie spotykamy się na co dzień, wręcz mijamy się nawet w pracy, więc nie ma jak tych relacji zbudować, bo kiedy ja pracuję, to te inne osoby nie, więc siłą rzeczy na co dzień się nie spotykamy - zdradziła Ida Nowakowska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]