Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

Grażyna Wolszczak schudła 8 kg w wieku 64 lat. Gwiazda ujawniła, czego nie je

29 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Grażyna Wolszczak, pomimo osiągnięcia wieku emerytalnego, wciąż wygląda znakomicie. Czemu zawdzięcza tak doskonałą formę? To oczywiście geny, ale nie tylko. Aktorka prowadzi zdrowy tryb życia, często ćwiczy i uważa na niezdrowe produkty żywieniowe. Na właściwe jedzenie zwraca największą uwagę, co dało solidny efekt. Gwiazda "Na Wspólnej" zrzuciła kilka zbędnych kilogramów. Zbawiennym była eliminacja z diety tylko jednego składnika.

Grażyna Wolszczak schudła 8 kilogramów. Jak to zrobiła?

Grażyna Wolszczak nie jest już taką gwiazdą jak niegdyś, jednak wciąż może liczyć na aktorskie zobowiązania. Produkcje, w których występuje, nie są jednak najwyższych lotów ("Pierwsza miłość", "Na Wspólnej") . Dają jej za to poczucie stabilizacji finansowej i upragnionego spokoju.

Artystka ma zatem coraz więcej czasu dla siebie, który poświęca na dbanie o własną kondycję i oddawanie się życiowej pasji, jaką jest podróżowanie.. Nie tylko w domu, ale także podczas zagranicznych wojaży, nie pozwala sobie na momenty zapomnienia i wciąż uważa na to, co je. Nie dziwi zatem fakt, że stając na wadze, mogła z satysfakcją się uśmiechać. Nie zawsze jednak było tak sielankowo.

Grażyna Wolszczak przypomniała w jednym z wywiadów, że podczas pandemii znacząco przybyła na wadze. Nie czuła się z tym dobrze i postanowiła zaostrzyć swój rygor żywieniowy. Przestała spożywać jedzenie zawierające gluten. W jej przypadku dało to piorunujący efekt, który możemy zobaczyć na zdjęciu poniżej.

- Wyeliminowałam gluten po raz drugi w życiu, nie ze względu na uczulenie, tylko zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i rzeczywiście wyszło mi, że słabo toleruję gluten. Wtedy, kiedy odstawiłam gluten, schudłam 8 kilo i to było wspaniałeopowiadała z dumą w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Z tego, że Grażyna Wolszczak jest szczęśliwa, z pewnością radują się także jej najbliżsi – partner Cezary Harasimowicz oraz 33-letni syn, Filip. To właśnie z nim kilka lat temu z sukcesem i w towarzystwie kamer tułała się bez grosza po niezgłębionych połaciach kontynentu latynoskiego w programie "Ameryka Express".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]