Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś w TV najbardziej znane programy i druga część wielkiego hitu - Piotr Adamczyk w roli głównej
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.10.2022 09:20

Dziś w TV najbardziej znane programy i druga część wielkiego hitu - Piotr Adamczyk w roli głównej

tv
Domena publiczna

Dziś w TV popularne poniedziałkowe programy gromadzące miliony widzów przed ekranami, m.in. z "Taniec z gwiazdami" czy "Milionerzy". Oprócz nich w telewizji pojawią się także znajome twarze. Czego możemy spodziewać się po nadchodzących odcinkach programów i filmowych zapowiedziach?

Dziś w TV "Taniec z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" jest już na etapie ćwierćfinałów 13. edycji! To oznacza, że w najnowszym odcinku czekają nas nie lada emocje. Będą one towarzyszyć również jurorom, którzy wybiorą się na treningi wszystkich par, by skorygować ich błędy i zobaczyć, jak ćwiczą przed decydującym starciem.

Tańców będzie co nie miara, a parkiet rozgrzeją m.in. pasodoble czy salsa. Prócz tego możemy przygotować się na wielką dawkę emocji, bo do końca zostało już tylko parę odcinków, a uczestnicy robią wszystko, by pokazać, że zasłużyli na tytuł zwycięzców. Emisja o 20:05 w Polsacie.

Dziś w TV "M jak Miłość"

Poniedziałek to dzień "M jak Miłość". Najbardziej popularny i znany serial wraca na antenę po kilku dniach posuchy. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku nr 1678? Emisja o 20:55 w TVP 2.

Magda wciąż przeżywa zdradę Budzyńskiego i pod wpływem emocji podejmie najważniejszą decyzję dla niej i jej męża. Nie wszyscy popierają jednak jej stanowisko. Franka zobaczy wreszcie swojego syna, ale na drodze do szczęścia staną jej adopcyjni rodzice dziecka. Tymczasem Basia poprosi Pawła, by ten pomógł jej z ważnym przedsięwzięciem.

Dziś w TV "Milionerzy"

W kolejnym odcinku teleturnieju "Milionerzy" będziemy mogli obserwować zadanie pytania za 500 tys. zł! O wielkie pieniądze zagra Rafał Rak, który wykorzystał już wszystkie koła ratunkowe i w ostatnich pytaniach będzie zdany tylko na siebie. Czy padnie również pytanie za milion złotych? Przekonamy się już o 20:55 w TVN.

Dziś w TV "Karol. Człowiek, który został papieżem" cz. II

O 21:35 w TVN7 zapowiedziano dziś wielki hit, czyli drugą część filmu "Karol. Człowiek, który został papieżem". Tak długo, jak wiemy, że Piotr Adamczyk gra Karola Wojtyłę, możemy spokojnie oglądać kolejny fragment opowieści o ojcu świętym.

Całość filmu przedstawia losy Wojtyły od wybuchu II wojny światowej aż do 16 października 1978 roku, gdy został wybrany na biskupa Rzymu i przyjął imię Jan Paweł II. Druga część skupia się przede wszystkim na jego działalności duchowej w Krakowie i w Polsce w czasie PRL. Film w 2005 roku zgromadził przed telewizorami miliony widzów w całej Polsce i stał się wielkim hitem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: dziś w tv