Rozrywka.Goniec.pl

Facebook/Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Rafix podjął decyzję o zerwaniu z Jolą. Poszło o szwagra

12 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Chłopaki do wzięcia" to program, który zdołał wylansować wiele postaci, które na trwałe wpisały się w polską popkulturę. Pretendentem do miana kolejnego gwiazdora jest Rafix, który jeszcze do niedawna był na zabój zakochany w tajemniczej Joli. Okazuje się jednak, że miłość przeminęła podczas jednej z imprez ze szwagrem.

"Chłopaki do wzięcia". Rafix - od miłości do niechęci

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program Polsat Play stanowiący mieszankę reality show z dokumentem. Opowiada o mężczyznach z niedużych miejscowości oraz wsi, którzy poszukują miłości swojego życia.

Jednym z bohaterów ostatnich sezonów jest Rafał, znany szerzej jako Rafix. Widzowie kibicowali mu w jego relacji z tajemniczą Jolą, której przez długi czas mężczyzna w ogóle nie widział na oczy, ale w której był bardzo zakochany.

Para porozumiewała się przez kilka tygodni przez telefon. Fani show mogli słyszeć w trakcie programu ich namiętne rozmowy na temat planowanego ślubu i uczucia, które trwać będzie wiecznie. W końcu doszło do pierwszego spotkania twarzą w twarz.

Choć długo wyczekiwany mityng poskutkował nawet zaręczynami, bajka szybko dobiegła końca. Rafix z "Chłopaków do wzięcia" stracił zaufanie do ukochanej, gdy ta zaczęła... przystawiać się do jego szwagra!

Szwagier padł ofiarą molestowania? Rafix zrywa zaręczyny

Ostatni odcinek "Chłopaków do wzięcia" okazał się prawdziwym wstrząsem dla fanów Rafixa. Bohater zdradził, co zdarzyło się podczas imprezy u szwagra, na którą zabrał swoją najdroższą Jolę.

- Jola, zamiast tańczyć ze mną, czy coś tam, to ona nie, podchodziła do tańca do mojego brata, a to do szwagra, tańczyli, tańczyli i ja w pewnym momencie zauważyłem, że Jola łapie go za tyłek i ręce wkłada tam, gdzie nie trzeba - wyjawił.

Rafix nie miał innego wyboru. Wkrótce wysłał swojej niedoszłej małżonce wiadomość SMS, w której zerwał zaręczyny. Swoją decyzję argumentował tym, że nie chce zadawać się z kobietą, która "nie wiadomo co robi i pije alkohol". Czy myślicie, że bohater "Chłopaków do wzięcia" ma jeszcze szansę na odnalezienie miłości życia?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]