Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Caroline Derpienski zdemaskowana? Prawda o jej ukochanym wyszła na jaw
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 22.09.2023 12:12

Caroline Derpienski zdemaskowana? Prawda o jej ukochanym wyszła na jaw

Caroline Derpienski
Kapif / Instagram @anetaglam

Caroline Derpienski opowiada w Polsce o swoim światowym i opiewającym w luksusy życiu w Stanach Zjednoczonych. W Miami nie jest jedyną znaną Polką, jednak najwyraźniej nie zdołała zaskarbić sobie sympatii Anety Glam z show "Żony Miami". Celebrytka ta opublikowała na swoim Instagramie informacje oraz zdjęcia, które mogą stawiać samochwalcze wyznania rywalki, zwłaszcza te dotyczące ukochanego, w zupełnie innym świetle. Czy Caroline Derpienski została zdemaskowana?

Caroline Derpienski ukrywa wygląd i tożsamość ukochanego

Caroline Derpienski zainteresowała sobą całą Polskę, udzielając kontrowersyjnych wywiadów. W mgnieniu oka w polskich mediach zbudowała wizerunek amerykańskiej milionerki, która wiedzie za oceanem iście bajeczne życie. 

Caroline Derpienski wielokrotnie podkreślała, że w Stanach Zjednoczonych nie jest sama. Życiowym towarzyszem jest o 35 lat starszy Jack, czyli (według zapewnień aspirującej celebrytki) posiadający wielką fortunę Latynos. Caroline Derpienski w mediach społecznościowych zasypuje nowych fanów wieloma szczegółami ze swojego życia, jednak wygląd i tożsamość partnera dotychczas były trzymane w wielkiej tajemnicy. Aneta Glam postanowiła to zmienić. 

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Kim jest partner Caroline Derpienski?

"Żona Miami" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Caroline Derpienski ze starszym mężczyzną i przekonywała, że jest nim ów "milioner Jack". Z portali plotkarskich można się jednak dowiedzieć, że zaprezentowany na zdjęciu jegomość ma na imię Krzysztof i jest obywatelem Polski. 

Aneta Glam z programu "Żony Miami" z iście diabelską satysfakcją pokazała obserwującym także nagranie, które miała przesłać jej fanka. Widać na nim, jak Caroline Derpienski ze znajomymi i wspomnianym starszym mężczyzną biesiaduje w jednej z popularnych w mieście restauracji. Aneta Glam na tym nie poprzestała i ujawniła kolejne "rewelacje" na temat rzekomego wybranka Caroline Derpienski.

Jak wygląda ukochany Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski, jak wynika z relacji Anety Glam, ma spotykać się z Krzysztofem, przedsiębiorcą z… Sosnowca. Celebrytka dodała, że zna go osobiście. 

- Jedna z moich obserwatorek siedziała wczoraj na brunchu w Mila obok tej C. Cutest brunch date ever. Krzysiu w całej swojej okazałości - napisała Aneta Glam, racząc internautów kolejnym zdjęciem modelki i znajomego. "Czy Krzyś po hiszpańsku to Jack?" - dopytywała uszczypliwie na Instagramie. 

Nie ma jednak pewności, że na ukradkiem zrobionych fotosach rzeczywiście uwieczniono celebrytkę z partnerem. Jak sądzicie, czy Caroline Derpienski odpowie na te zaczepki i wreszcie wyzna prawdę o tajemniczym ukochanym?

Caroline Derpienski. Fot. Instagram @anetaglam 2.jpg
Caroline Derpienski. Fot. Instagram @anetaglam
Caroline Derpienski. Fot. Instagram @anetaglam.jpg
Caroline Derpienski. Fot. Instagram @anetaglam