Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Carmen Electra kończy 50 lat. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wciąż zachwyca figurą
Monika Majko
Monika Majko 20.04.2022 10:09

Carmen Electra kończy 50 lat. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wciąż zachwyca figurą

carmen
"Słoneczny patrol"

Carmen Electra zdobyła serca widzów na całym świecie jako ani Lani McKenzie w serialu "Słoneczny patrol". Modelka i aktorka wykorzystała chwilę popularności po sukcesie serialu, by kontynuować swoją karierę telewizyjną. W tym roku gwiazda kończy 50 lat. Wiemy, jak teraz wygląda hollywoodzka seksbomba.

"Słoneczny patrol" był przepustką do sławy dla wielu gwiazd. W obsadzie serialu o przygodach grupy ratowników z Los Angeles znaleźli się m.in. David Hasselhoff, Pamela Anderson, Jason Momoa i Carmen Electra, a właściwie Tara Leigh Patrick, która wcieliła się w rolę Lani McKenzie.

Carmen Electra obchodzi 50. urodziny

Po wielkim sukcesie "Słonecznego patrolu" Carmen Electra postanowiła kontynuować swoją karierę w telewizji. Modelka przyjęła propozycję poprowadzenia programu "Singled Out" w MTV, a także regularnie występowała w kolejnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, nie zawsze jednak doceniano jej pracę na planie.

W 2006 roku Carmen Electra zdobyła niechlubną nagrodę Złotej Maliny za role Holly w "Straszny film 4" i Anne w "Komedia romantyczna". Wyróżnienie przyznano gwieździe w kategorii "Najgorsza aktorka drugoplanowa".

Carmen Electra nie miała jednak szczęścia w branży aktorskiej. Zwykle proponowano jej gościnne występy w serialach, gdzie pojawiała się jako ona sama. Fani mogli ją zobaczyć m.in. w takich produkcjach, jak "Jane the Virgin", "Dr House" i "Simpsonowie"

Mimo poddawanego w wątpliwość talentu aktorskiego Carmen Electra stała się idolką wielu kobiet, które pragnęły wyglądać tak, jak piękna modelka. Gwiazda lubiła eksponować swoje zadbane ciało i do tej pory aż pięciokrotnie rozebrała się na potrzeby magazynu "Playboy".

Carmen Electra ma za sobą dwa rozwody

W 1998 roku Carmen Electra wyszła za koszykarza Dennisa Rodmana, jednak ich małżeństwo rozpadło się zaledwie pięć miesięcy po ślubie. W 2001 roku gwiazda ponownie stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne "tak" byłemu gitarzyście zespołu Red Hot Chili Peppers, Dave'owi Navarro.

Małżeństwo zgodziło się wpuścić kamery do swojego prywatnego świata, który fani mogli oglądać w reality show pt. "Til Death Do Us Part: Carmen and Dave". Program emitowano na antenie MTV, a jego premiera miała miejsce w 2004 roku. Dwa lata później para podjęła decyzję o separacji, a w 2007 roku Carmen Electra ponownie się rozwiodła.

Gwiazda ma za sobą również próbę zaistnienia na rynku muzycznym. W latach 90. wydała album pt. "Carmen Electra", a następnie kilka singli. Ostatni z nich pt. "Around the world" miał swoją premierę w 2014 roku.

20 kwietnia 2022 roku Carmen Electra skończyła 50 lat. Choć jej popularność z biegiem lat przygasła, gwiazda wciąż ma grono wiernych fanów, z którymi utrzymuje kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Na swoim profilu instagramowym, który obserwuje ponad 1,3 mln internautów, celebrytka regularnie publikuje nowe zdjęcia i wciąż zachwyca swoją nienaganną sylwetką i niezwykłą urodą.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl