Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Baron w "The Voice of Poland" zwrócił się do swojej babci. Niewiele osób wie, że to znana aktorka
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 12:30

Baron w "The Voice of Poland" zwrócił się do swojej babci. Niewiele osób wie, że to znana aktorka

Baron
KAPiF

W jednym z odcinków show muzycznego “The Voice of Poland” Baron zwrócił się do swojej babci. Jak się okazuje, jest ona znaną aktorką, która aktualnie przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 

Burzliwe życie uczuciowe Barona

Baron jest obecny w polskich show-biznesie już od wielu lat. Gra w zespole Afromental, a także jest jurorem w popularnych muzycznych programach “The Voice of Poland” oraz “The Voice Kids”. Jego życie uczuciowe jest często komentowane w mediach. Muzyk spotykał się między innymi z Julią Wieniawą, Blanką Lipińską, a obecnie jest w związku z Sandrą Kubicką. Niewiele wiemy o jego najbliższej rodzinie, a jak się okazuje, gwiazdor ma się czym pochwalić.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Babcia Barona to znana aktorka

Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron ma bardzo artystyczną rodzinę. Jego brat gra wraz z Wojtkiem Mazolewskim w zespole jazzowym Pink Freud, a tata jest wybitnym saksofonistą. Babcia muzyka, urodzona we Lwowie, Marlena Milwiw, jest znaną aktorką telewizyjną i teatralną. W ostatnim odcinku “The Voice of Poland” Justyna Steczkowska skomentowała poczynania Barona i powiedziała, że powinien doskonalić talent aktorski. - Mam to w genach po mojej babci Marlenie, którą serdecznie pozdrawiam - odpowiedział Steczkowskiej Baron.

Babcia Barona przebywa w Skolimowie

Babcia Barona ma na swoim koncie role w produkcjach takich jak: “Wyjście awaryjne”, “Och, Karol”, “Warto kochać” czy “Jak być kochaną”. Aktorka zagrała także w “Pierwszej miłości” i “Świecie według Kiepskich”. Po raz ostatni na ekranach mogliśmy zobaczyć ją w 20011 roku, kiedy to zagrała epizod w serialu “Licencja na wychowanie”. Artystka ma dziś 92 lata, a rok temu trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie świetnie się odnajduje.

Kobieta jest w bardzo dobrej formie, a Baron chętnie ją odwiedza, by móc spędzać z nią czas. - Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk - mówiła informatorka “Super Expressu”.

Tagi: Baron