Rozrywka.Goniec.pl

ALAIN JOCARD/AFP/East News

Anna Lewandowska zareagowała na nagrodę dla Roberta w wyjątkowy sposób. Wszystko uchwyciły kamery

18 Października 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Anna Lewandowska towarzyszyła swojemu sławnemu mężowi podczas gali Złotej Piłki 2022. Sportsmenka nie tylko olśniła wszystkich oryginalną kreacją, ale również zwróciła na siebie uwagę operatora kamery podczas przemówienia Roberta Lewandowskiego. Co zrobiła?

Anna Lewandowska tak zareagowała na nagrodę dla Roberta. Wzruszyły ją słowa męża?

Nie było dla nikogo, kto choć trochę interesuje się piłką nożną, że tegoroczna Złota Piłka powędrowała do Karima Benzemy. Ci mniej obeznani w sporcie Polacy uważali, że nagroda ta należy się, niesłusznie, Robertowi Lewandowskiemu . Polski napastnik musiał "zadowolić się" nagrodą specjalną im. Gerda Muellera dla strzelca największej liczby bramek dla klubu i reprezentacji.

- Mueller był dla mnie wielką inspiracją, zawsze podczas sezonu, nawet przed nim, chciałem być jak najbliżej jego osiągnięć, postarać się może pobić jego rekord, to było zawsze dla mnie wielkie wyzwanie. Jestem szczęśliwy, bo wiem, ile to znaczy, był inspiracją nie tylko jako piłkarz, ale także jako człowiek. To była dla mnie bardzo emocjonujące, by zdobyć 41 bramek w Bundeslidze. Nie wierzyłem, że jest to możliwe, aby pobić ten rekord. Wszystko, co zrobiłem tamtego dnia, było dedykowane jemu - mówił najlepszy polski piłkarz.

Polak w swoim przemówieniu podkreślił, jak dużą rolę w jego życiu i karierze odgrywa rodzina. Słowa wzruszyły Annę Lewandowską ?

- Dziękuję mojej rodzinie, mojej żonie, moim dzieciom. Oni sprawiają, że czuję się wyjątkowo i kiedy widzę ich każdego dnia, jestem szczęśliwy i to jest najważniejsza rzecz w życiu - mówił Robert Lewandowski o żonie i dzieciach.

Anna Lewandowska uśmiechnęła się podczas przemówienia Roberta Lewandowskiego

Gdy "Lewy" odbierał statuetkę, kamery pokazały reakcję i minę Anny Lewandowskiej . Kiedy jej mąż przemawiał ze sceny, operator odnalazł ją wśród publiczności. Choć kobieta starała się zachować kamienną twarz, to w pewnym momencie emocje wzięły górę i pozwoliła sobie na lekkie uniesienie kącika ust.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wstydliwy sekret Krzysztofa Krawczyka ujrzał światło dzienne. Gwiazdor ukrywał to aż do śmierci
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joana Racewicz ostro o pomyśle matury z religii. "Czy to już Prima aprilis?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]