Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny wydał pilny komunikat. Jest wściekły o swoje koncerty
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.12.2022 17:25

Andrzej Piaseczny wydał pilny komunikat. Jest wściekły o swoje koncerty

Andrzej Piaseczny
TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny nie będzie już dłużej współpracował z organizatorem koncertów Scena Konesera. Gwiazdor zamieścił w sieci gorzki wpis, w którym zarzucił mu bezpodstawne odwoływanie występów.

Andrzej Piaseczny jest wściekły

Andrzej Piaseczny od wielu lat cieszy się uznaniem fanów i pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów muzyki rozrywkowej. Jego koncerty wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Niestety, w ostatnim czasie doszło do przykrych incydentów związanych z niektórymi z nich. Organizator Scena Konesera poinformował o odwołaniu eventów, które miały się odbyć 12 i 13 grudnia w Sierpcu i Gostyninie.

Fani, którzy z wytęsknieniem oczekiwali miesiącami na występ Andrzeja Piasecznego byli zdruzgotani. Nierozumienie sytuacji wynikało przede wszystkim z braku oficjalnego uzasadnienia decyzji.

Okazuje się, że sam piosenkarz nie miał nic wspólnego z odwołaniem koncertów. Postanowił zatem podjąć radykalne kroki wobec organizatora, o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Andrzej Piaseczny rezygnuje ze współpracy

Andrzej Piaseczny zadecydował o całkowitym rozwiązaniu współpracy ze Sceną Konesera, co uargumentował licznymi obiekcjami dotyczącymi pracy organizatora koncertów. Wszystko opisał w poście na Facebooku.

- Dla Waszego i naszego dobra, nie możemy tolerować sposobu pracy w/w organizatora, który nie wywiązując się z postanowień naszych umów, nadużył nie tylko naszego zaufania, ale także firm scenotechnicznych z nami współpracujących, narażając je na poważne straty finansowe. Sytuacja, w której koncerty z kompletem wyprzedanych biletów są wielokrotnie przenoszone na inne terminy, bądź odwoływane, naraża również i Was na straty a naszą wiarygodność jako wykonawców stawia pod znakiem zapytania - czytamy w oświadczeniu artysty.

Niestety, w związku z tym Andrzej Piaseczny musiał też poinformować o idącym za rozwiązaniem współpracy odwołaniem innych koncertów organizowanych przez Scenę Konesera. Oznacza to, że wielu fanów nie będzie mogło zobaczyć swojego idola podczas niektórych z planowanych występów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, interia.pl