Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska chwali się sukcesem, a to jeszcze nie koniec. Komentarzy nie ma końca
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.09.2022 21:32

Agnieszka Chylińska chwali się sukcesem, a to jeszcze nie koniec. Komentarzy nie ma końca

Agnieszka Chylińska, fot. agnieszka.chylinska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska pochwaliła się sukcesem, jaki osiągnął jej nowy teledysk do utworu "Kiedyś do Ciebie wrócę". Klip z gościnnym udziałem Piotra Głowackiego obejrzało już przeszło milion widzów.

Agnieszka Chylińska prezentuje nową piosenkę

Agnieszka Chylińska to jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Gwiazda dała się poznać szerszej publiczności jako zbuntowana outsiderka będąca liderką grupy O.N.A.

Wizerunek rockmanki z ciemnymi długimi włosami przywarł do artystki jak magnes i wydawało się, że do końca życia nie będzie w stanie odejść od swojego image'u. Stało się jednak inaczej.

Agnieszka Chylińska zdecydowała się wziąć udział w programie "Mam talent!", w którym pokazała się jako niezwykle ciepła i sympatyczna osoba. Rolę jurorki pełni już od wielu lat, a od kilku edycji programu jest nawet przewodniczącą jury.

Zmieniła się również muzyka wokalistki. Artystka postawiła na nieco spokojniejsze i wygładzone brzmienie, bawiąc się popem oraz nowoczesnymi dźwiękami. Już wkrótce ukaże się jej czwarta solowa płyta, którą promuje singiel "Kiedyś do Ciebie wrócę".

Do melancholijnego utworu powstał również teledysk, w którym wystąpił m.in. znany z "80 milionów" Piotr Głowacki. Klip cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym powiadomiła sama Agnieszka Chylińska.

Wielki sukces Agnieszki Chylińskiej

- Ale radość - nie ukrywała Agnieszka Chylińska w swoim najnowszym wpisie na Instagramie.

Artystka pochwaliła się, że jej nowy teledysk obejrzało już ponad milion użytkowników serwisu YouTube. To nie lada sukces, ale nie dziwi - klip jest zdecydowanie wart obejrzenia.

Opowiada historię pracowniczki antykwariatu (w tej roli Agnieszka Chylińska). Pewnego dnia jej lokal nawiedza mężczyzna, nawiązuje się więź, która wkrótce skutkuje romansem, a nawet ciążą.

W ostatniej części teledysku do antykwariatu wchodzi matka z dzieckiem, która twierdzi, że padła ofiarą oszustwa matrymonialnego. Jego sprawcą miał być ukochany sklepowej. Klip kończy się napisem "Ciąg dalszy nastąpi..."

Fani są zachwyceni szczęściem Agnieszki Chylińskiej. W sekcji komentarzy zaroiło się od wyrazów serdeczności. Już wkrótce pojawi się ich być może więcej, ponieważ artystka powiadomiła, że w piątek jej miłośnicy otrzymają kolejne miłe wieści.

Czy chodzi o kontynuację historii z teledysku? A może o coś zupełnie innego. Nie możemy się doczekać!

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl: