Rozrywka.Goniec.pl > Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska
27.09.2023 09:38 Joanna Jabłczyńska zdradziła, że wielkie pieniądze przeszły jej koło nosa. Mogła zagrać w "Wiedźminie"

Joanna Jabłczyńska przed laty należała do jednych z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia i nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych. 37-latka na ekranie zadebiutowała jako dziecko, a od 20 lat regularnie możemy oglądać ją w popularnym serialu "Na Wspólnej". W najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o jednym z największych niepowodzeń w jej karierze zawodowej.

Joanna Jabłczyńska
21.07.2023 14:24 Joanna Jabłczyńska miała psychofana. Przyszedł do niej w Boże Narodzenie

Joanna Jabłczyńska opowiedziała ostatnio o ciemnych obliczach bycia sławną. Wyjawiła, że mierzyła się z bardzo trudną sytuacją w swoim życiu – przez długi czas dręczył ją psychofan, którzy bardzo uprzykrzał jej codzienne funkcjonowanie. Mężczyzna śledził aktorkę, a nawet nachodził w jej własnym domu. 

Joanna Jabłczyńska
21.05.2023 10:28 Joanna Jabłczyńska usłyszała bolesne słowa od znanego aktora. Powiedział to przy wszystkich

Joanna Jabłczyńska podziwia kolegów i koleżanki po fachu za ich talent i ogromną chęć do pracy. Niestety, jeden ze znanych aktorów stracił w jej oczach, a to wszystko przez słowa, które padły z jego ust. Aktorkę bardzo zasmuciło to, co powiedział jej sceniczny autorytet.

Joanna Jabłczyńska
28.02.2023 08:52 Joanna Jabłczyńska boryka się z problemami zdrowotnymi. Gwiazda zdradziła szczegóły

Joanna Jabłczyńska od dłuższego czasu pozostaje pod opieką lekarzy. Boryka się z problemami zdrowotnymi, które stara się minimalizować z pomocą rehabilitacji. Aktorka cierpi bowiem na dolegliwość, która w jej fachu jest niezwykle istotna. Co jej dolega i jak wygląda jej walka z chorobą?

Joanna Jabłczyńska
08.07.2022 08:34 Joanna Jabłczyńska przeszła operację, przed aktorką długa rehabilitacja. Na co choruje?

Joanna Jabłczyńska przeszła ostatnio operację, która - choć zakończyła się szczęśliwie - nie przyniosła ukojenia. Gwiazdę telenoweli "Na Wspólnej" czeka długa rehabilitacja. Aktorka musi na nowo nauczyć się mówić.Joanna Jabłczyńska przeszła operację strun głosowych. W ostatnim czasie to jeden z popularniejszych zabiegów w świecie show-biznesu - ze względu na duże zmęczenie strun głosowych, często pojawiają się na nich guzki. Podobny problem miała m.in. Adele.

Joanna Jabłczyńska w Dzień Dobry TVN
19.06.2022 12:06 Joanna Jabłczyńska przeżyła chwile grozy na drodze. Teraz zwraca się ze szczególnym apelem

Joanna Jabłczyńska zdecydowała się opowiedzieć o chwilach grozy, które przeżyła podczas przejażdżki rowerowej. Choć sama jechała przepisowo, miała ogromnego pecha i stała się ofiarą - uderzył w nią samochód. Gdyby zapomniała o jednym elemencie, prawdopodobnie długo nie wyszłaby ze szpitala. Joanna Jabłczyńska jest miłośniczką sportu. Wielokrotnie gwiazda "Na wspólnej" opowiadała, że aktywność fizyczna nie tylko wpływa dobrze na zdrowie, ale również poprawia samopoczucie. Aktorka przede wszystkim uwielbia jeździć rowerem. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami z różnych wycieczek. Mimo tego, że mówi się, iż "sport to zdrowie", niekiedy może być on dla nas także niebezpieczny. Przekonała się o tym Joanna Jabłczyńska, która niedawno przeżyła na drodze chwile grozy.