Cleo

Cleo
18.08.2023 21:46 Cleo dopiero co straciła pracę w "The Voice Kids". Teraz zaskoczyła fanów metamorfozą

Niedawno okazało się, że Cleo nie pojawi się już w kolejnych edycjach “The Voice Kids”. Na osłodę gwiazda wybrała się do fryzjera i tam została namówiona na znaczną metamorfozę. Radykalnie obcięła włosy, ale jest z tego ruchu bardzo zadowolona. 

Cleo
21.06.2023 14:08 Czy Cleo nadal jest singielką? "Niejeden wianek puściłam..."

Ostatnio Cleo była gościnią w “Dzień dobry TVN”. Opowiadała o swojej nowej piosence i Nocy Kupały. W trakcie programu padło kłopotliwe pytanie – gospodarze śniadaniówki dociekali, czy Cleo ma chłopaka. "Odpowiedni wybranek jeszcze nie złowił mojego wianka" — odparła.

None
12.03.2023 16:55 Wydało się, co naprawdę łączy Cleo i Dawida Kwiatkowskiego. Wielu mogło się mylić

Cleo i Dawid Kwiatkowski często dogryzają sobie w "The Voice Kids". Okazuje się, że od lat łączą ich jednak serdeczne relacje. Teraz postanowili opowiedzieć nieco więcej o swojej przyjaźni.

The Voice Kids
04.03.2023 22:14 "The Voice Kids". Cleo nagle opuściła scenę, nie mogła powstrzymać emocji

Cleo pozostaje jurorką w "The Voice Kids". Wokalistka często wzrusza się podczas pięknych występów, ale tym razem naprawdę nie wytrzymała. Po jednym z występów opuściła scenę, a potem wróciła cała zapłakana. 

Cleo Maryla Rodowicz Doda
31.12.2022 20:09 Cleo, Maryla i Doda wystąpiły razem na scenie. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem na scenie wystąpiły wspólnie trzy topowe polskie wokalistki. Maryla Rodowicz, Doda i Cleo zaprezentowały swoje przeboje w niemal identycznych stylizacjach. Widzowie oszaleli z zachwytu!

Cleo Detektyw Bruno
27.05.2022 09:28 "Detektyw Bruno" w kinach od 27 maja. Cleo: Ten film spełnił moje marzenie

"Detektyw Bruno" w kinach. 27 maja (w piątek) do kin trafi nowy film familijny "Detektyw Bruno", w reżyserii Mariusza Paleja i Magdaleny Nieć. Uroczysta premiera odbyła się kilka dni wcześniej w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd. Wśród nich pojawiła się Cleo, która w rozmowie z nami zdradziła, dlaczego film "Detektyw Bruno" spełnił jej marzenie.

cleo the voice kids
09.04.2022 21:59 "The Voice Kids": Cleo powiedziała, że boi się o swoją rodzinę. Osobiste wyznania jurorów

"The Voice Kids": jurorzy podczas krótkiej rozmowy wymienili się swoimi lękami. Dawid Kwiatkowski wyznał, że boi się skakania na spadochronie, za co został lekko wyśmiany przez Tomsona i Barona. Nieoczekiwanie Cleo wyznała, że boi się o swoją rodzinę. W sobotnim odcinku podopieczni Cleo walczyli o swoje miejsce w finale. Przejść do następnej fazy mogło tylko troje uczestników.