Rozrywka.Goniec.pl > Beata Tadla

Beata Tadla

Anna Mucha Beata Tadla
12.11.2023 12:33 Tadla miała 5 minut na spakowanie, Mucha uraziła władze swoim zachowaniem. Kto jeszcze z hukiem wyleciał z TVP?

W ciągu ostatnich lat z TVP pożegnało się wiele gwiazd, których pozycja zdawała się niezachwiana. Postanowiliśmy przypomnieć najciekawsze historie ekspracowników z Woronicza. W tym panteonie nie zabrakło dużych nazwisk, m.in. Anna Mucha i Beata Tadla. Kto jeszcze i dlaczego z hukiem wyleciał z państwowej telewizji?

Beata Tadla
19.03.2023 18:07 Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty

Beata Tadla ma spore kłopoty. Dziennikarka chyba nie przypuszczała, że jej wywiad z reżyserem filmu "Chleb i sól", Damianem Kocurem, sprawi, że znów pojawi się na językach wszystkich. Poszło o jedno pytanie, które nie powinno było w ogóle paść. Tadla się broni.

Beata Tadla
08.03.2023 14:06 Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed lat, miała bardzo ważny powód. Fani byli zachwyceni

Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 30 lat, które opatrzyła bardzo osobistym i emocjonalnym podpisem. Dziennikarka cofnęła się pamięcią do nastoletnich czasów i zdradziła, jaką radę dałaby sobie z przeszłości. Gwiazda miała też kilka wskazówek dla swoich obserwatorów. W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów.

TRICOLORS/East News
19.01.2023 22:01 Beata Tadla zdobyła się na szczere wyznanie. Zdradziła, co spotkało ją tuż po porodzie

Beata Tadla podzieliła się na Instagramie swoją historią, która miała miejsce tuż po narodzinach jej syna. Prezenterka w krótkim czasie po porodzie zachorowała na sepsę. Gwiazda zdradziła, że niemal otarła się o śmierć.

beata tadla
17.01.2022 16:10 Beata Tadla trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało

Dotarliśmy do niepokojących informacji o Beacie Tadli. Dziennikarka przebywa obecnie w szpitalu. Z naszych ustaleń wynika, że znana prezenterka telewizyjna i radiowa prawdopodobnie przeszła zapaść.W poniedziałkowy poranek Beata Tadla brała udział w nagraniach poza Warszawą, w których czasie źle się poczuła. Na miejsce wezwano medyków, a dziennikarka została przetransportowana karetką do szpitala.