Rozrywka.Goniec.pl

Goniec.pl

"Świat według Kiepskich". Renata Pałys padła ofiarą oszustów. Zdradziła, jak potraktowała ją policja

22 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Świat według Kiepskich" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który niestety, z racji śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, niedawno przeszedł do historii. Twórcy uznali, że nie ma sensu kontynuowania produkcji, gdy brakuje głównych postaci. Renata Pałys, czyli serialowa Helena Paździoch niedawno padła ofiarą paskudnych pomówień. Aktorka zdradziła, że nie mogła liczyć na pomoc policji, gdyż na komisariacie potraktowano ją skandalicznie.

"Świat według Kiepskich". Renata Pałys została wyśmiana na komisariacie

Renata Pałys znana jest przede wszystkim z serialu Polsatu "Świat według Kiepskich ", gdzie wcielała się w role Heleny Paździoch, czyli serialowej żony Ryszarda Kotysa . Kreacja przyniosła jej sporą popularność, choć gwiazda miała też okazję doświadczyć ciemnej strony sławy. Zakończenie produkcji kultowego sitcomu z pewnością ją zasmuciło, ale nadal realizuje się jako aktorka teatralna.

Kilka lat temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Renaty Pałys opatrzone słowami, które rzekomo aktorka miała wypowiedzieć. Obraźliwy cytat ściągnął na nią ogromny hejt i aktorka musiała zgłosić sprawę na policji. Niestety nie otrzymała oczekiwanej pomocy.

Choć po Internecie krążyły fałszywe słowa, w których aktorka rzekomo twierdziła, że skopałaby jednego z polityków po d*pie jak psa, policjanci nie zareagowali we właściwy sposób.

Renata Pałys musiała mierzyć się z ogromną krytyką zarówno ze strony zwolenników rządu, jak i... obrońców praw zwierząt, których oburzyło porównanie.

- Poszłam więc na komisariat, żeby dopełnić formalności. Spotkałam się tam z ogromną pogardą, dużym mataczeniem, kłamaniem i lekceważeniem mojej osoby - wspominała Renata Pałys. Niestety na miejscu okazało się, że funkcjonariusze nie chcieli jej uwierzyć i zarzucali jej, że kłamie i próbuje uniknąć odpowiedzialności za nieprzemyślane słowa.

"Świat według Kiepskich". Renata Pałys do dziś nie rozwiązała sprawy

Problem zignorowano, a Renata Pałys musiała na własną rękę szukać rozwiązania. Przez trzy tygodnie wyszukiwała twórców grafiki i podała paru hejterów do sądu, ale finalnie nie doczekała się sprawiedliwości. W odpowiedzi gwiazda "Świata według Kiepskich " otrzymała informację, że wyrażenie "trzeba dać w pysk", jak napisał do niej jeden z internautów, jest jedynie wyrażeniem opinii, a nie karalną groźbą.

- Gdy to zobaczyłam, poczułam się zażenowana. Wynika z tego, że można pisać takie rzeczy pod adresem innych i nic za to nie grozi. Jakiś absurd - podsumowała gwiazda Polsatu , która do dzisiaj odczuwa przykre skutki tamtej afery.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]