Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sara James zaskoczyła fanów. To niespodzianka dla wszystkich
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 05.08.2022 14:15

Sara James zaskoczyła fanów. To niespodzianka dla wszystkich

Sara James
(fot. dagsoon/materiały prasowe)

Sara James od kilku miesięcy cieszy się nieustającą popularnością. Wszyscy czekamy z zapartym tchem na jej występ w odcinkach na żywo w amerykańskim "Mam talent", tymczasem młodziutka wokalistka przygotowała nie lada gratkę dla swoich fanów.

Sara James zaskoczyła swoich fanów

Kariera, którą robi Sara James jest niemal zawrotna i od razu międzynarodowa. Młoda wokalistka zdobyła rzeszę fanów reprezentując Polskę na Eurowizji Junior, później została pierwszą polską globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL.

Wówczas mało kto spodziewał się, że chwilę później młoda gwiazda znów zaskoczy nas wielkim sukcesem za oceanem. Ten zaś nadszedł po występie wokalistki w amerykańskiej edycji Mam Talent. Jej wykonanie utworu „Lovely” Billie Eilish zrobiło na wszystkich tak piorunujące wrażenie, że juror Simon Cowell postanowił nagrodzić Sarę Złotym Przyciskiem, który automatycznie zakwalifikował Polkę do półfinału! I choć kolejny odcinek z udziałem Sary zbliża się coraz szybciej, młoda wokalistka nie zapomniała o tym, by zadbać także o swoich polskich fanów - w sieci właśnie ukazał się najnowszy singiel Sary zatytułowany „Taka Sama”.

Sara James - "Taka sama"

Utwór Sary opowiada o tym, że młoda artystka nie zmienia się pomimo kolejnych sukcesów. Pozostaje wciąż wesołą nastolatką. Najnowsza piosenka to zdecydowany kandydat do hitu letnich imprez i wakacyjnych wypraw. Taneczny bit utworu bardzo szybko wpada w ucho i ciężko będzie prędko się go pozbyć! Żeby jeszcze bardziej zachęcić słuchaczy do wspólnej zabawy, „Taka Sama” ukazała się razem z lyric video na kanale YouTube Sary, który fani mogą włączyć do wspólnego śpiewania na letnim karaoke.

Utwór niewątpliwie stanie się hitem, zwłaszcza wśród młodszych słuchaczy. My jednak najbardziej czekamy na występ Sary James w amerykańskim "Mam talent" i trzymamy za nią mocno kciuki. Jesteśmy przekonani, że wokalistka udowodni, że Złoty przycisk był tylko początkiem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe/Goniec.pl

Tagi: Sara James