Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel ma chłopaka, ale strzeże jego prywatności. Kim jest jej nowa miłość?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.09.2022 22:03

Roksana Węgiel ma chłopaka, ale strzeże jego prywatności. Kim jest jej nowa miłość?

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Czy Roksana Węgiel będzie w stanie utrzymywać swoją słodką tajemnicę w nieskończoność? Póki co, udaje jej się to znakomicie.

Roksana Węgiel ma chłopaka. Młoda wokalistka zdradziła jakiś czas temu, że jej serce jest już zajęte, jednak dotąd nie wyjawiła, kim jest jej nowy ukochany. Fani piosenkarki umierają z ciekawości.

Roksana Węgiel - zajęta

Tysiące fanów płci męskiej, którzy od lat śledzą informacje na temat Roksany Węgiel pogrążyło się w smutku po tym, jak gwiazda nieoczekiwanie wyjawiła, że jej serce jest już od niedawna zajęte.

Jakiś czas temu piosenkarka spotykała się z Danielem Yastremskim, którego poznała podczas Eurowizji Junior 2018. Uczucie młodych wokalistów nie przetrwało jednak, głównie z powodu odległości, jaka dzieliła ich miejsca zamieszkania.

Wkrótce później media próbowały się dowiedzieć, czy Roksana Węgiel zakochała się ponownie, ale piosenkarka pozostawała w tej kwestii bardzo tajemnicza. Do momentu, gdy wyznała, że faktycznie z kimś się spotyka.

Nastoletni adoratorzy, którzy przegrali bój o serce wokalistki chcieliby z pewnością dowiedzieć się, co miał w sobie jej wybranek, czego im brakowało. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ciężko będzie im uzyskać odpowiedź.

Kim jest chłopak Roksany Węgiel?

Niestety wiemy tylko tyle, ile zdradziła wokalistka. Czyli bardzo niewiele. W rozmowie z Pudelkiem gwiazda wyraźnie zasugerowała, że jej ukochany nie jest osobą związaną z show-biznesem.

- On nie jest osobą publiczną i chcemy, żeby tak pozostało - wyjaśniła Roksana Węgiel.

Czy jest zatem jakakolwiek szansa na to, że dowiemy się, kim jest ten szczęściarz? W wypowiedzi piosenkarki pojawiła się iskierka nadziei. Zapytana o to, czy pojawi się z nim na jakiejś imprezie publicznej gwiazda odparła, że "raczej nie". "Raczej" byłoby tu słowem-kluczem.

Roksana Węgiel ma przed sobą trudny czas. Zaangażowana jest w kampanie reklamowe, udziela się muzycznie, a dodatkowo już wkrótce rozpoczną się jej przygotowania do matury. Życzymy powodzenia!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl