Rozrywka.Goniec.pl

fot. instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski zdradził, jak wyglądała ich przeszłość. "Po kuchni biegały karaluchy"

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najbogatszych polskich par sportowych. Ich początki nie były jednak usłane różami. Choć teraz żyją w luksusie, wcześniej po ich kuchni biegały karaluchy. Robert zdradził, jak wyglądał ich wspólny początek.

Lewandowscy poznali się 15 lat temu na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Jak sami przyznawali wielokrotnie, to było miłość od pierwszego wejrzenia. Nie da się również ukryć, że połączyła ich pasja do sportu. Robert grał wówczas w Zniczu Pruszków, a Anna trenowała karate. Para za kilka dni będzie świętować 9. rocznicę ślubu, a w międzyczasie doczekali się dwóch córek. Choć teraz są jedną z najbogatszych polskiego sportu, wcześniej nie mogli sobie pozwolić na luksusowe życie.

Początki Lewandowskich

Zanim Annę i Roberta Lewandowskich stać było na zagraniczne wyjazdy i ubrania od znanych projektantów, ciężko pracowali, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym są teraz.

- Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 złotych. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Ale pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy - przyznał Lewy w rozmowie z "Faktem".

Z racji, że początki nie były łatwe, zgodnie podkreślają, że rzeczy materialne nie są dla nich najważniejsze. Mimo milionów na koncie wolą wyznawać zasadę: "Nie jest istotne to, co masz, ale to, kim jesteś".

Majątek Anny i Roberta

Robert Lewandowski w 2008 roku trafił do Lecha Poznań, z którym sięgnął po mistrzostwo Polski i tytuł króla strzelców Ekstraklasy. Dwa lata później został zawodnikiem Borussii Dortmund, w której grał przez 4 lata. Od 8 lat jest zawodnikiem Bayernu Monachium. Nie sposób byłoby wymienić wszystkie nagrody i tytuły, które Lewy zdobył w trakcie swojej dotychczasowej kariery sportowej. Jedno jest natomiast pewne - to piłkarz, którego zna cały świat. Anna również ma swoim koncie wiele sukcesów w sporcie. Trenując karate zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF. W 2013 roku zaczęła prowadzić bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych, a kilka lat później zaczęła rozwijać kolejne biznesy. W 2021 roku Anna i Robert uplasowali się na 92. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków "Wprost". Podobno ich majątek szacowany jest na 565 mln zł.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Piotr Wysocki zginął tragicznie w pożarze. Sąsiedzi zabrali głos po śmierci znanego aktora
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dorota Szelągowska wspomina najgorsze momenty pracy w TVP. "Prowadziłam program na lekach"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Już 28 marca czeka nas wyjątkowe zjawisko astronomiczne. Czy parada planet będzie widoczna z Polski?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jerzy Połomski zmarł pół roku temu, a nadal nie ma nagrobka. Wyciekły sensacyjne wieści
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramatyczne nagranie z Markiem Kondratem obiega media. Trudno powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Pawlikowska przerwała milczenie po aferze z antydepresantami. "Bałam się wyjść z domu"
Czytaj więcej >
Sandra Gozdur

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]