Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/Antek Królikowski

Opozda i Królikowski wydali oświadczenie

30 Września 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydali oświadczenie w związku z doniesieniami o konflikcie rodzinnym aktorki. Synowa Pawła Królikowskiego potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Prosiła fanów o uszanowanie jej prywatności.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Para postanowiła dać sobie drugą szansę po kilku miesiącach rozłąki. Od niedawna na łamach tabloidów pojawiają się plotki, jakoby aktorka spodziewała się dziecka. Małżonkowie długo zaprzeczali.

Joanna Opozda wydała oświadczenie

W związku z napiętą sytuacją rodzinną gwiazda wydała oświadczenie, w którym potwierdziła wieści o swoim błogosławionym stanie. Przyznała jednocześnie, że ukrywała ciąże ze względu na trudny stan zdrowia.

- Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej - zaczęła aktorka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Małżonkowie wyznali, że jest im przykro, iż wiadomość o ciąży została podana do informacji publicznej w atmosferze rodzinnego konfliktu. - Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się - wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego - przedmiotem medialnej dyskusji - dodali.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski poprosili fanów o uszanowanie ich prywatności. Aktorka martwi się o przebieg ciąży i stan zdrowia nienarodzonego syna. Sytuacja, w której się znalazła za sprawą ojca, jest dla niej wyjątkowo stresogenna.

- Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku - prosiła synowa Pawła Królikowskiego. Wyraziła jednak nadzieję, że już wkrótce - wraz z Antkiem - będą mogli podzielić się swoim szczęściem.

Konflikt rodzinny

Kilka dni temu Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali wciągnięci w medialny konflikt, który rozpoczął się z inicjatywy ojca gwiazdy Dariusza Opozdy. Teść aktora oskarżył córki i ich mamę o brak pomocy finansowej, której ten potrzebuje ze względu na obecny stan zdrowia. Insynuował jednocześnie, że kobiety trwonią jego majątek.

Antoni Królikowski usiłował załagodzić sytuację, kontaktując się z ojcem ukochanej. Ten jednak podzielił się screenami prywatnych wiadomości z szerszą publicznością. Aktor oskarżał w nich teścia o nasyłanie na ciężarną córkę "bandytów w BMW".

Do sprawy odniosła się także matka Joanny Opozdy, która opublikowała na Facebooku wpis, w którym zarzuciła mężowi, że zostawił ją dla 24-letniej kochanki. - Dariusz Opozda to człowiek nadużywający przemocy i alkoholu - pisała.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]. pl

Źródło: Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Justyna Majkowska ujawniła prawdę o występach w Ich Troje. "Zaciskałam zęby"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed 30 lat. W komentarzach zawrzało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin zatrzymana przez policjantów na marszu, mieli jedną prośbę. „Wie pani, jak to się może skończyć”
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Występ Maryli Rodowicz w Opolu zagrożony? Niepokojące wieści tuz przed festiwalem, gwiazda zabrała głos
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Książę William napisze książkę? Brytyjczycy już zacierają ręce
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Grażyna Torbicka zdradziła prawdę o pracy w TVP. Padły gorzkie słowa
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę. Blond to już przeszłość
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Piotr Szczurowski

Po pracy na planie "M jak miłość" trafił na terapię. Powód budzi zdumienie
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Janusz Chabior postarzał się o 10 lat. Na najnowszym zdjęciu jest nie do rozpoznania
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Jackowski miał pierwsze wizje w wieku 27 lat. Nie wspomina ich najlepiej
Czytaj więcej >