Rozrywka.Goniec.pl

Nad trumną ojca zrobiła sobie sesję zdjęciową. Internauci oburzeni

28 Października 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Jedna z użytkowniczek Instagrama z USA wywołała ogromną burzę w sieci po tym, jak umieściła na swoim profilu zdjęcia wykonane przy otwartej trumnie zmarłego ojca. Internauci nie mieli dla niej litości, a "modelka" usunęła swoje konto.

Instagramerka chciała ponoć w ten sposób uczcić pamięć swojego zmarłego ojca, jednak zdecydowana większość jej obserwujących zwróciła uwagę na to, że sesja zdjęciowa przy otwartej trumnie to zdecydowanie przekroczenie granicy.

Co więcej, kobieta pozowała w odważnym stroju, odsłaniającym sporą część jej ciała i nie nadającym się na pogrzeb, co tylko potwierdza, że chciała wywołać sensację i wypromować się w ten karygodny sposób.

Zdjęcia, które zamieściła na Instagramie, odbiły się jej jednak czkawką, bowiem pod lawiną negatywnych komentarzy ostatecznie usunęła swoje konto.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W internecie nic jednak nie ginie i wielu z jej obserwujących zrobiło screeny zdjęć, po czym wrzuciło je do internetu. Można na nich zobaczyć, jak kobieta ubrana w czarną sukienkę mini z dekoltem oraz wysokie buty wypina się przy trumnie. Na jednym zdjęciu składa nawet ręce do modlitwy.

Dla internautów było to zdecydowanie za dużo, co wyraźnie dali do zrozumienia. Nie kryli swojego wzburzenia, że w ten sposób nie powinno postępować się przy zmarłym, a spotęgowane zostało ono faktem, że ojciec kobiety był weteranem amerykańskiej armii.

- Kto tak ubiera się na czyjkolwiek pogrzeb, nie mówiąc już o własnym ojcu... Kto zrobił to zdjęcie i i nie powiedział jej, jak w złym guście to jest... Czy naprawdę można kochać swojego ojca i zrobić coś takiego? - napisał jeden z internautów.

- Z jednej strony musi być nikczemną istotą ludzką, z drugiej prawdopodobnie tata ją wychowywał, przez co jest w co najmniej 50 procentach za to odpowiedzialny - napisał inny.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródło: Twitter

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Lifestyle

Oto sposób na idealnie czyste okna. Wystarczy użyć szufelki, efekty przerosną wszelkie oczekiwania
Czytaj więcej >

Lifestyle

Panna młoda w dniu ślubu zrobiła choremu tacie niespodziankę. Niesamowita reakcja mężczyzny
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]