Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mateusz Murański nie żyje. Znamy termin sekcji zwłok znanego freak fightera
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 10.02.2023 09:36

Mateusz Murański nie żyje. Znamy termin sekcji zwłok znanego freak fightera

mateusz murański
Facebook/Mateusz Murański

Jak umarł Mateusz Murański? Sekcja zwłok wykaże wkrótce wszelkie informacje dotyczące jego śmierci. Zapowiedziano już jej termin. Sprawę skomentowała także prokuratura. Jak wygląda teraz sytuacja wokół Murańskiego?

Jak umarł Mateusz Murański? Już wkrótce poznamy prawdę

Mateusz Murański został znaleziony martwy 8 lutego 2023 roku. Sprawa jego śmierci wciąż wydaje się zagadkowa, a media i policja dążą do pokazania prawdy, jeśli tylko jest to możliwe.

Zawodnik gali freakfightowych z pewnością nie został zamordowany - służby wykluczyły udział osób trzecich w zdarzeniu. Swojego syna odnalazł ojciec w jego mieszkaniu, kiedy nie mógł się do niego dodzwonić.

Początkowo teorie zakładały, że Mateusz Murański przedawkował leki przeciwbólowe, ta informacja nie została jednak w żaden sposób potwierdzona przez służby ani żadne wiarygodne źródło.

Teraz jednak wiadomo już, że szybko zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zapowiedziano już, kiedy się odbędzie, a jej wyniki pozwolą ocenić, co naprawdę zdarzyło się feralnego dnia w mieszkaniu Mateusza Murańskiego.

Śmierć Mateusza Murańskiego. Prokuratura komentuje

- Sekcja zwłok przeprowadzona zostanie w piątek, 10 lutego, w godzinach przedpołudniowych. Na razie trudno powiedzieć, kiedy będą jej wstępne wyniki - przekazała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku.

Na same wyniki będzie trzeba więc jeszcze poczekać. Tymczasem warto podkreślić, że śmierć Murańskiego związana mogła być z jego problemami psychicznymi, z których zwierzał się również swoim przyjaciołom, m.in. Arkadiuszowi Tańcule.

Tańcula w rozmowie z serwisem Plotek.pl przyznał, że Mateusz Murański był kolejną ofiarą hejtu w sieci i że bardzo to przeżywał. Podobnego zdania są inne osoby z jego środowiska, m.in. Marcin Najman.

Potrzebujesz pomocy? Pamiętaj, że możesz zadzwonić na linie pomocowe. 800 702 222 (czynny codziennie, całodobowo, bezpłatny) , 116 123 (czynny codziennie 14.00–22.00, bezpłatny), 22 594 91 00 (czynne środa i czwartek 17.00–19.00).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl