Rozrywka.Goniec.pl

TVN Style "Miasto kobiet"

Marcin Hakiel wygadał się Oli Kwaśniewskiej o rozstaniu z Kasią Cichopek

22 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Marcin Hakiel zdobył się na szczere wyznanie w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską. W programie "Miasto Kobiet" tancerz opowiedział o tym, jak się czuje po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Gwiazdorskie małżeństwo kilka tygodni temu poinformowało o zakończeniu swojego trwającego 17 lat związku.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – napisali we wspólnym oświadczeniu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel opowiedział o swoim rozstaniu z Kasią Cichopek

Rozpad związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był wielkim zaskoczeniem nie tylko dla fanów gwiazdorskiej pary, ale także wielu ich bliskich. Niewiele osób wiedziało bowiem, że małżeństwo boryka się z poważnym kryzysem.

Po opublikowaniu w sieci oświadczenia o rozstaniu Katarzyna Cichopek na kilka dni zniknęła z mediów społecznościowych. Z kolei Marcin Hakiel stał się bardzo aktywny na Instagramie i od kilku tygodni regularnie utrzymuje kontakt z fanami, którzy wspierają go w tych trudnych chwilach. Choć para zgodnie zapowiadała, że nie będzie publicznie rozmawiać o swoim rozstaniu, wszystko wskazuje na to, że tancerz zmienił zdanie.

Na zwierzenia zdołała namówić celebrytę Aleksandra Kwaśniewska, która jest jedną z prowadzących program "Miasto Kobiet" na antenie stacji TVN Style. W sieci właśnie pojawił się fragment wywiadu z Marcinem Hakielem , który w całości zostanie wyemitowany na antenie stacji w najbliższą niedzielę.

Ja się nie wstydzę się tego, co przeżyłem, co przeżywam i pewnie co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie – wyznał Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Marcin Hakiel nie ukrywa, że ciężko mu zapomnieć o Kasi Cichopek

W ostatnich dniach Marcin Hakiel często zachęcał fanów do zadawania mu pytań i już wcześniej zdradził im kilka tajemnic ze swojego prywatnego życia. Tancerz przyznał, że uczęszcza do psychoterapeuty, który pomaga mu odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z kolei w najnowszym wywiadzie wyznał, że Katarzyna Cichopek wciąż nie jest mu obojętna.

Do dziś jakaś część mnie ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki – przyznał.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]