Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Narożna kusi walorami na odważnym zdjęciu. Wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" kokietuje fanów
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.07.2022 19:54

Magda Narożna kusi walorami na odważnym zdjęciu. Wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" kokietuje fanów

Magda Narożna
fot. Instagram @madzia_pim

Magda Narożna to popularna wokalistka zespołu Piękni i młodzi. Blondwłosa gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z tras koncertowych i życia codziennego, jednak tym razem zdecydowała się na publikację odważnego zdjęcia. Wśród internautów, którzy pierwszy raz zobaczyli ją bez stanika, wzbudziła duże emocje.

Magda Narożna zapozowała topless przy oknie. Nie wiemy, czego wypatrywała gwiazda muzyki disco polo - wiemy natomiast, że apetyczne zdjęcie rozgrzało obserwujących ją fanów na Instagramie do czerwoności. Piosenkarka wie, jak podgrzać atmosferę.

Gwiazda hitu „Niewiara” skierowała kokietujące pytanie do fanów dotyczące tego, jaką kreację ma wybrać na koncert. Pytała również o pogodę. Fani zdecydowanie zrezygnowali z porad natury odzieżowej i skupili się na tym, jak widowiskowo wygląda ich idolka.

Magda Narożna na fotografii pozuje bez stanika, a dolna część garderoby ogranicza się do skąpych fig. Mowa ciała sprawia jednak, że dodane zdjęcie nie zostało przez fanów odebrane jako wulgarne. W show-biznesie wiele celebrytek decyduje się na kontrowersyjne i wątpliwe moralnie sesje, jednak zdjęcia Narożnej do takich – jak orzekli fani – nie należy.

W komentarzach pod wpisem Magda Narożna mogła przeczytać same miłe słowa. Mnóstwo komplementów, przeważały także niewinne żarty dotyczące symbolicznego odzienia. Mamy nadzieję, że partner piosenkarki nie będzie ich czytał.

"Najpiękniejsza", "Urocza", "Prześliczne zdjęcie", "Po co się ubierać, najlepiej iść nago?" – pisali zachwyceni internauci.

Magda Narożna i medialne rozstanie

Magda Narożna zdobyła dużą popularność nie tylko za sprawą skocznych hitów. O kobiecie zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszły jej problemy z ówczesnym mężem, Dawidem Narożnym – byłym członkiem zespołu „Piękni i młodzi”.

Informacje na temat rozstania skonfliktowanych małżonków były szeroko komentowane w sieci. Niestety, nie obeszło się bez niewybrednych względem siebie komentarzy byłych zakochanych. Wskutek matrymonialnych zawirowań młodej artystki na pewno ucierpiała córka, jakiej doczekała się wraz z byłym mężem - Gabriela.

Aktualnie zarówno Magda Narożna, jak i Dawid Narożny, układają sobie życie osobno. Gwiazda disco polo chętnie dzieli się z fanami swoim nowym związkiem.

Wszyscy chcący przekonać się, na jaką kreację zdecydowała się Magda Narożna, będą mieli ku temu okazję już dzisiaj o 20:30. W Programie Drugim Telewizji Polskiej będzie transmitowany koncert z cyklu „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Okazją do wspólnej zabawy będzie 30-lecie disco polo. Nie można więc nieć wątpliwości, że na scenie nie zabraknie zespołu „Piękni i młodzi” na czele z charyzmatyczną liderką.

Cóż, może Magda Narożna pójdzie za radą jednego z Internautów i nie założy nic więcej? O tym przekonamy się już dzisiaj podczas jubileuszowego koncertu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl