Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Gessler wzbudziła niemałe poruszenie tym zdjęciem. Zarzuty fanów są wręcz nieprawdopodobne
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.11.2023 19:34

Magda Gessler wzbudziła niemałe poruszenie tym zdjęciem. Zarzuty fanów są wręcz nieprawdopodobne

Magda Gessler
Fani martwią się o Magdę Gessler, KAPIF

Magda Gessler bez wątpienia należy do najpopularniejszych restauratorek w Polsce, a jej program "Kuchenne rewolucje" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nic dziwnego, że wiele osób śledzi "kreatorkę smaku" w mediach społecznościowych. Najnowszy post gwiazdy nieco zaniepokoił internautów.

Magda Gessler niedawno zakończyła jedną ze swoich kuchennych rewolucji

W niedzielę, 19 listopada Magda Gessler miała pełne ręce roboty. Restauratorka odwiedziła Poznań, gdzie ratowała lokal "Pomylone Gary" przy ul. Głogowskiej 158. Po zmianach restauracja stała się "Bistro Pyr pyr pyr" i czas pokaże, czy kolejna rewolucja gwiazdy okaże się udana.

- Kochani otwieramy się dla Was w zupełnie nowej odsłonie pierwszy raz po Kuchennych Rewolucjach […] Królową będzie gęś w różnych odsłonach, nie może jej zabraknąć towarzystwa ziemniaków i kaczki. Do tego deser i zupa ze szczyptą magii stworzona specjalnie dla nas i dla Was przez dobrą Wróżkę. Na dworze chłodno więc nie zabraknie grzańca i wina - napisali przedstawiciele bistra w mediach społecznościowych.

Spróbował kebaba od Magdy Gessler za 25 zł. Wart swojej ceny?

Niedługo po finałowej kolacji Magda Gessler opublikowała specyficzne zdjęcie

Niedługo później w social mediach uaktywniła się również Magda Gessler, która swoim postem tylko potwierdziła, że w Polsce jest dość zimno. Gwiazda opublikowała enigmatyczny post, w którym najprawdopodobniej chciała dać fanom do zrozumienia, że lubi zimę. Efekt pewnie nie do końca się jej spodoba, gdyż wielu z nich wyraźnie było zaniepokojonych staniem restauratorki.

1 dzień Nic Mróz wszystko to co ubóstwiam #ufukierarestaurant - czytamy pod wyjątkowo nieostrym zdjęciem Magdy Gessler.

Internauci zaniepokojeni stanem gwiazdy w chwili publikacji posta

Rozmazana fotografia, przymrużone oczy gwiazdy i nie do końca zrozumiały podpis sprawiły, że internauci zaczęli snuć teorię, że Magda Gessler mogła być w chwili publikacji nieco... "dziabnięta".

  • Pani jest zjarana 
  • Obywatelu, co było pite?? 
  • Coś niewyraźnie, rutinoscorbin polecam
  • Całe życie na haju
  • To ja w Sylwestra" - czytamy w komentarzach.

Trudno wyjaśnić, co było powodem publikacji tak specyficznego posta. Niewykluczone, że Magda Gessler zamieszczała go w pośpiechu lub, najzwyczajniej w świecie, rozsmakowała się w grzańcu, który jest idealny na taką porę roku. Jak sądzicie?